Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbikosok! Ha az...

Kedves Jobbikosok! Ha az ország olyan rossz gazdasági állapotba került ahogy mondjátok, hogy lehet, hogy mindenki netezik, és munkaidőben itt írogat?

Figyelt kérdés

Most gondolkodtam el ezen, ahogy olvasom a magát jobbikosoknak valló írásait.Nagyon rossz az ország, a gazdaság meg a szegénység hatalmas, de mindenkinek van internete és itt tölti az idejét hogy írja a válaszokat.

Ugye aki nélkülözik, nem fog netezni, és főleg nem munkaidőben válaszolgatni.Akkor hogy van hogy az ország rossz helyzetben van, ha a polgárai sem ezt mutatják.



#Jobbik #mitcsinálokegésznap
2014. ápr. 4. 14:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj, de el vagy tévedve. Nekem apám meg anyám jó rég nem keres semmit, féjes asszony vagyok, és mellesleg dolgozó nő.
2014. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%
férjes*
2014. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
Akkor te se úgy beszélj rólam mint ha ismernél.Eltévedve itt te vagy.
2014. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mekkora egy marha ez a kérdező. Mindenki netezik???? Azt hogy néhány száz itt ül a gép előtt nem jelent semmit. De ez is azt mutatja hogy sok ember nem dolgozik.
2014. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!