Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik kormányra kerülne,...

Ha a Jobbik kormányra kerülne, milyen intézkedéseket tenne a Hit Gyülekezetével kapcsolatban? Megszüntetné?

Figyelt kérdés
Mi az álláspontja a Jobbik követőinek és mi a Jobbiknak?

2014. márc. 13. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem betiltanák.

Sajnos a többi népbolondító, bohóc egyház még mindig megmaradna.


De ki tudja, lehet nem mernék meglépni a megszüntetést. Még a sok retard hitgyülis tömeges öngyilkosságot követne el, vagy ami még rosszabb, a Németh Sanya arra utasítaná őket, hogy támadják meg a gaz, náczista magyarokat és végezzenek velük, mert ezt követeli meg a Betöltő Szentlélek.

2014. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

[link]

[link]

A véleményem hogy egy bizniszszekta. Aki ide fizeti a pénzét az olyan mintha a kukába dobná. Templomba menni ingyenes ott is lehet beszélgetni.

2014. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és kérek minden válaszolót, hogy ne itt gyalázzuk se a Jobbikot, se a Hit Gyülekezetét! Köszönöm!
2014. márc. 13. 15:36
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Az nem tudom. De ha mondjuk az első 2 évben ezzel kezdene törődni, akkor minimum fel kéne tételeznem, hogy képtelen fontossági sorrendet alkotni.
2014. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
15:39 [link] ezzel szeretnének.
2014. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Vona Gábor egy másik lakossági fórumon azt mondta, hogyha kormányra kerülnének, pártja egyik első intézkedése lesz a Hit Gyülekezete egyházi státuszának megvonása...

forrás: atv.hu

2014. márc. 13. 15:45
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát valamit csinálhatna velük.


Egyáltalán nem egészséges, amit ez a szekta csinál.

2014. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát sokan nem ismerik itt a Jobbik véleményét, így én is csak azt tudom mondani amit az egyik képviselőjük nyilatkozott velük kapcsolatban, a történelmi egyház státuszuk semmiképp sem maradhat meg.
2014. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Betiltanák. Én speciel a történelmi egyházakon kívül (keresztény, muszlim, zsidó, buddhista, stb.) mindet betiltanám, mert csak a pénzszerzés motiválja őket, az emberekre pedig nagyon károsak.
2014. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Az egyházat 2000 éve próbálják betiltani.A néhány sutyeráknak sem fog sikerülni. Vicc.
2014. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!