Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért tett az...

Szerintetek miért tett az LMP-s Schiffer antiszemita kijelentéseket, hiszen ő TASZ-os volt régebben, mi történt?


2014. ápr. 9. 16:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem antiszemitizmus.


A zsidók egyszerűen , autoriter gondolkodásúak, semmilyen ellenvéleményt, más gondolatot nem képesek elviselni.

2014. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon, a Trianon a jobboldalé a Holokauszt meg a baloldalé.


De, most, nem?


Baloldalon Trianonnak nem tulajdonítanak akkora jelentőséget, jobboldalon meg a Holokausztnak.

Az évek mindig azok, hogy 90/70 éve volt, minek foglalkozunk már vele.

2014. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

nem hallgattam meg, de igaza van, hogy a baloldal hisztéria keltése már nevetséges.

Ráadásul szándékosan ferdítik el a tényeket, német megszállás áldozatainak emlékműve helyett, német megszállás emlékművének nevezik. Egy apró ám igen lényeges szót szándékosan lehagynak. Legközelebb mi lesz? 56os emlékműnél fognak tüntetni, mert szerintük ezzel a szovjeteknek állítanak emléket?

2014. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71% ez nem igaz ...
2014. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy a sok sötét ember (Kálmán Olgával az élen) nem képes felfogni, hogy miről beszélt itt Schiffer, pedig elég érthetően megfogalmazta a véleményét.


Nem tett antiszemita kijelentéseket, csupán annyit mondott, hogy rohadtul unalmas, hogy a politikusok örökké ~70 évvel ezelőtt történt dolgokkal foglalkozik, ahelyett, hogy az aktuális problémákra helyeznék a hangsúlyt.

Ezt próbálom én is megértetni néhány emberrel. Ami történt, megtörtént. Világháború volt, a holokauszt megtörtént, már milliószor bocsánatot kértek itthon ezért a zsidóságtól. De az élet megy tovább, nem ezzel kéne foglalkozni állandóan.

Szerintem nemhogy nem kéne ennyit vitatkozni erről a szoborról, egyáltalán nem is kellett volna megépíteni.

A múlton úgysem változtat, a jelenről meg elvonja a figyelmet.

És nem, NEM vagyok antiszemita. Ahogy Schiffer András sem az.

21/L

2014. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Macungo ***** válasza:
78%

Itt nagyot csalódtam Kálmán Olgában, annyira provokálta szerencsétlen Schiffert, és mikor elmondta, hogy az ő családjából hány embert hurcoltak el táborokba, meg se hallotta csak mondogatta, hogy hogy mondhatja, hogy hisztériakeltés..


Annyira nem tudnak semmilyen más gondolatot elfogadni, hogy ez már visszataszító.. És akkor csodálkoznak, hogy az ember bukszája már tele van a zsidóság vélt problémáival.


Ráadásul volt megszállás ezt is mondta Schiffer történelmi tény és annak áldozataira emlékezik a szobor. Pont. Se több se kevesebbről nem szól az egész..


A baloldal még mindig képtelen leszállni a nácizás taktikáról, pedig most is láthatták, hogy az embereknek tényleg a napi gondjaira kell megoldást találni, nem a náci veszély az..


Csodálkoznak, hogy a jobbik majdnem beéri őket?!

2014. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Az még nem antiszemitizmus, mert valaki azt mondja, hogy most nem ez a legfőbb probléma... Kár, hogy aki nem sajnálkozik azonnal a holokauszttal kapcsolatban az azonnal antiszemita. Mellesleg ő is zsidó, joggal mondhatja, hogy őt nem érdekli ez a hisztéria. Rengeteg zsidó a múltban él, legalább ő a jelenre akar koncentrálni, ez is valami.
2014. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Dick Esmen ***** válasza:
Antiszemita kijelentés?Na ezért utálják ennyien a liberálisokat(én nem,de ez már nagyon gyomorforgató).
2014. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Már el is felejtettem, hogy a DK-s bértollnokok szerződése az önkormányzati választásokig szól. :)


De, ha megengeded kedves kérdező, akkor megérdeklődhetem, hogy szerinted Schiffer melyik kijelentése volt antiszemita?

2014. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%

# 20:

Schiffer liberális. Hovatovább zsidó, és holokauszttúlélők leszármazottja, ahogyan ezt Ő maga is elmondja az interjú folyamán. Éppen ezért különösen undorító, hogy K. O. és társai, akiknek semmi köze sincs tragédiához, leszámítva azt, hogy vélt politikai tőke kovácsolására próbálják meg felhasználni Schiffer déd- és nagyszüleinek tragédiáját, lefasisztázzák.

2014. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!