Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért tett az...

Szerintetek miért tett az LMP-s Schiffer antiszemita kijelentéseket, hiszen ő TASZ-os volt régebben, mi történt?


2014. ápr. 9. 16:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#3 "Nemsokára úgyis egymásnak esnek, hiszen megy a harc a frakció alakításért..."összefogás" :)"

- Ismerned kéne a házszabályt, akinek kormányalapításkor nincs meg az öt mandátuma, nem alakíthat frakciót, hiába fog össze akárki akárkivel, akkor sem. A Fidesz mindenre gondolt.


#10 "Schiffer András maga mondta a műsorban, hogy zsidó, legalább tudd, miről szól a kérdésed!"

- Egy zsidó is tehet antiszemita kijelentést, volt is már erre példa a történelemben. Ezzel együtt nem osztom azt a véleményt, hogy Schiffer ilyen kijelentést tett volna, csak az érvelésedet logikáját kérdőjeleztem meg. :) Hallottam már anyát, hogy a gyerekének azt kiabálja, hogy a "XXXX anyád!", holott tudom róla hogy nem prostituált.


#17 "csupán annyit mondott, hogy rohadtul unalmas, hogy a politikusok örökké ~70 évvel ezelőtt történt dolgokkal foglalkozik, ahelyett, hogy az aktuális problémákra helyeznék a hangsúlyt."

- Nem ezt mondta Schiffer. Egyébként az aktuális probléma, hogy MOST az egyik oldal megszegi az adott szavát, és a másik oldal kirekesztésével hoznak olyan szimbolikus lépést, ami annak érzékenységét sérti. Ez elvonatkoztatva a konkrét ügytől is súlyos dolog.


Mellesleg szerintem se tett antiszemita kijelentést, csak ezt a problémát ő nem érzi olyan súlyosnak, mint sokan mások. Ez az ő álláspontja, szerintem éppúgy tiszteletben kell tartani, mint másokét.


Idecsatolnám két másik hozzászólásomat is hasonló témában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__555..


A 31, és 34-es hozzászólásokra gondolok.

2014. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na, most Vadi Ágnes Schiffer miatt fog hisztizni az ATV-ben.
2014. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem szeretem a liberálisokat, de Schifferben kellemeset csalódtam.


Már sokadszorra bizonyította Schiffer és az LMP, hogy sokkal normálisabbak, mint régen az SZDSZ.

2014. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Dick Esmen ***** válasza:
Milyen antiszemita kijelentésről beszélsz?Agyadra ment a Sándor pásztor.
2014. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!