Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minap találkoztam ezzel a...

Minap találkoztam ezzel a facebook bejegyzéssel, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 13. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 10, fuss neki mégegyszer!


Ami az 1 millió szavazót illeti: nyilván nincs közöttük, aki elolvasta volna figyelmesen a jobbik 85 oldalas programját és átgondolta volna, mi jönne ki belõle. Ahogy nyilvánvaló, Te sem tetted meg, csak drukkolsz a jobbiknak, mint egy focicsapatnak.


Ha megtetted volna, tudnád, hogy minden olyan szavazat, amit a jobbikra adtak, felér egy - ha nem is hazaárulással, de - hûtlenséggel. ( 3 - 8 év )


Ha mégis megtetted és mégsem tudod ezt, akkor komoly szövegértelmezési gondjaid vannak, illetve igen-igen jelentõs önképzésre szorulsz.

2014. ápr. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11: én megtettem, elolvastam.

Már megkérdeztem több ízben is itt, hogy a Jobbik programját vegzáló véglények mondjanak valami konkrét dolgot, hogy szerintük mi a megvalósíthatatlan. Mondanom sem kell, semmi konkrét választ nem kaptam, csak bégetni tudnak. Ahogy most te is. A programot nálad sokkal értelmesebb, szakemberek dolgozták ki, és ha te ezt egy szóval így elintézed ebben a hozzászólásodban, miközben állítólag elolvastad meg nagy szakértője vagy, neked van segítségre szükséged: egy felnőttre, aki elmagyarázza neked a dolgokat.

2014. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!