Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni egy...

Miről lehet felismerni egy Moszad ügynököt? (Találkoztam egy elég fura manussal. )

Figyelt kérdés

Miről, hogyan lehet felismerni, vagy kideríteni valakiről, hogy izraeli kém?

Erdőben kirándultam egy haverommal, elég kihalt helyen, volt ott egy elhagyott ház, a ház felől jött egy "túlságosan is kirándulónak kinéző 50 éves manus" (tanultam pszichológiát, viselkedéstant, és erről a manusról ordított a dolog hogy gázos, főleg amikor 30m-es távolságból DISZKRÉTEN LEFÉNYKÉPEZETT a 260ezres gépével, majd köszönés nélkül elment mellettünk, fél perc után meg akartam kérdezni hogy mi van, de eltűnt, pedig erősen kerestük...)


A háznál évek óta nincs mozgás, hát kiderítettem ki a tulaj, hát persze hogy a fényképész az!

Kicsit nyomozgattam utána... Idén 12 országban járt, a fotókon mindig fényképező lóg a nyakában, nagyfőnök a vízügynél, a kölykei mind egyetemre jártak, külföldön élnek, vagy a katonatiszti fősulin végeztek... A munkájáról csak annyit találtam hogy "Munkám: dolgozom." "Szabadidőmben: Akkor is."

Amúgy meg valami kitüntetéseket vett át nyakkendős emberektől, valami politikai gyűlésen...


Csak nekem tűnik gázosnak a pasas?


2010. nov. 5. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
100% hogy kém, és bizos hogy izraeli. Csak úgy hemzsegnek, és a turistákat fényképezik. -.-
2010. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Neked magasfokú paranoiád van. Ha teszem azt kém, miért pont izraeli? Szerintem túladagoltad a kuruc.infót. Természetesen Hofi szavaival élve: attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy nem üldöznek!
2010. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Túl sok NCIS-t nézel
2010. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem nézek sem kuruc infót, sem az NCIS-t : )

Amúgy kis hazánkban 7000-13000 Moszad ügynök van (utána nézhetsz...)


Lehet hogy kissé paranoiás vagyok, olvastam magyar nyelvű titkosszolgálati kiképző anyagot (nem hivatalos könyvet, azok sza..ok) elég sokminden ráillett a pasasra, és alapból gyanus...

2010. nov. 5. 18:45
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

"Kicsit nyomozgattam utána... "


na akkor te is MOSZAD ügynök vagy! -.-

2010. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Akivel találkoztál, az nem moszad ügynök volt. A moszad ügynökök úgy néznek ki, mint bármelyik kém bármelyik kémes filmből, csak nagy az orruk és hosszú a pajeszuk.

Te valószínűleg Stirlitz-zel találkoztál.:D

2010. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Mint írtad, egy kihalt helyen jártatok! na most ha valaki kiköltözik a semmi közepére, akkor nem biztos, hogy azért teszi, mert szereti a nyilvánosságot! Lehet, hogy te is lefényképeznéd azt, aki a házad közelében jár!

Szerintem ő is, meg te is paranoiásak vagytok! :D

2010. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Ezt a jól értesültséget! Lehet nem olvastam a Statisztikai Kiadó friss anyagát?
2010. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

a legkönnyebben arról lehet felismerni a moszad ügynökeit, hogy nagy táblát viselnek "én egy moszad ügynök vagyok" felirattal héber és arab nyelven...

**************************

istenem, miért van az, hogy ennyi debil szaladgál szabadon???

2010. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

A kérdező kommentje:

Nem nézek sem kuruc infót, sem az NCIS-t : )

Amúgy kis hazánkban 7000-13000 Moszad ügynök van (utána nézhetsz...)



Utana neztem es szerintem pontosan 1 millio moszad ugynok szaladgal a magyar erdokben...mivel itt kepzik ki a terroristakat igy ide oszpontositjak az osszes ugynokoket. Szerintem azonnal hagyj fel a tablettas bor ivasaval es a kucug olvasasaval mert ha igy folytatod nemsokara csunya apro zold ufokat fogsz latni amint eppen teged fotozgatnak!


Udvozlettel


egy MOSZAD ugynok

2010. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!