Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pontoznak le itt minden...

Miért pontoznak le itt minden hozzászólást "Magyar politika" témában?

Figyelt kérdés
Máshol nem vettem még észre hogy ennyire agresszívan nyomkodnák az emberek a piros kezecskét, bezzeg itt... Ez miért van?
2014. ápr. 16. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Én mindenkit lepontozok, viszont más kategóriába a politikán kívül nem járok, talán ez is befolyásolja, nem?
2014. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ne vedd már el tőlünk ezt az örömöt... én imádom csinálni. :)
2014. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Azért vannak kivételek, amik talán a szabályt erősítik.


Hogy ne csak a levegőbe beszéljek, itt egy friss példa, ahol érdemes elolvasni a 2. hozzászólást:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__3372..


A hozzászólót látszólag nem zavarja az a tény, hogy Nyírő József 1953-ban meghalt Madridban, így feltehetőleg nem "nyilatkozott negatívan Magyarországról külföldről az külföldről az elmúlt 10-20 évben."


A választ ettől függetlenül a hozzászólók eddig 100 %-ban hasznosnak találták. :-)


Nem tudom, hogy tudják-e, hogy ki volt Nyírő József és mikor élt, de a jelek szerint értékesnek találták olyan alapon a hozzászólást, hogy az írója célzott arra, hogy ő nem a baloldalról fog rossz példát felhozni.

2014. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
A zsidók miatt van.
2014. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

"A zsidók miatt van."


Ez mondjuk így, ebben a formában igaz.

2014. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nézz be a családi kapcsolatok topikba ugyanez megy :D

Am meg ez egy jobikos rész és aki felszólal ellenük lp én az földig le van pontozva.


Na sebaj legyen meg az örömük.

2014. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az egész oldal ilyen egyébként!

De majd hozzászoksz. :)

2014. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

'Ne vedd már el tőlünk ezt az örömöt... én imádom csinálni. :)'


Na és mi ebben az élvezet? Erre még nem jöttem rá.

Megj: ha tényleg az a legnagyobb öröm, hogy piros kezet, akarom mondani gombot nyomkodtok, akkor nem szívesen engednélek rakétasilók közelébe, mert 100%, hogy megnyomjátok a piros gombot és akkor a fél világ 2 percen belül lángba borul.


Viccen kívül, a lepontozással óvatosan ám, mert akadhat olyan, aki nem éppen jó véleménnyel lesz a pontozókról, pláne , ha az adott válasz abszolúte passzol is a kérdésre.

2014. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem inkabb pont itt vannak 80-100hsz e im, bezzeg csaladi kapcsolatok, emberek, a hisztis csalodott anyukaknak ha megirom az oszintet, nem nagyon szeretik.

ahogy a kutyasok se, a menhelyi, nem tks kutyat, az szinte mind 0%

2014. ápr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Viccen kívül, a lepontozással óvatosan ám, mert akadhat olyan, aki

nem éppen jó véleménnyel lesz a pontozókról, pláne , ha az adott

válasz abszolúte passzol is a kérdésre.


nekem volt h a kerdezo megkoszonte, h o is igy gondolta, holott a valaszom 0% le volt ...

2014. ápr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!