Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a jobb megélhetés miatt...

Aki a jobb megélhetés miatt elhagyja az országot, nevezhetjük hazaárulónak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 19:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy lesz olyan aki visszajön.Én személy szerint nem fogok az tuti,sőt a kint lévő ismerőseimtől sem hallok ilyen terveket.Persze,nem mindenkinek jön be ott az élet,azok visszajönnek és gyarapítva a munkanélküliek táborát.
2014. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Az a hazaáruló, aki pl: egy ÖNKORMÁNYZATNÁL, döntési jogkörrel felruházva, egy 3 milliós játszóteret 12 millióért "kiviteleztet" az általa nyertesnek döntött pályázóval!

Aki természetesen ezért zsebbe, a különbözet egy részét (ilyen kis bagatel dologban elég 10 % !) lenyeli!!!

És minden szabályos!

2014. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Bárki annak nevezi, aminek akarja. Aki viszont már jobb helyen van, örülhet. Szerintem természetes, hogy az ember boldogulni akar, és az is, hogy oda megy, ahol ezt lehet is.
2014. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Es azt az embert nem arulja el a hazaja aki otthon nem tud az alacsony berek miatt egyrol a kettore jutni?

Nem mindenkinek tesznek am a szulei a segge ala lakast, sot, sokaknak amint nagykoru es dolgozni tud meg az idos szuleit is el kell tartania magan es a csaladjan kivul...

Nekik mit javasolsz?


Amugy tudod mi lesz ha elmennek az emberek? Megmondom: hiany a kepzett munkaerobol. Marpedig ha valamibol hiany van, annak felmegy az ara. Tehat a kivandorlas fel fogja hajtani a munkabereket (csakugy mint barmilyen mas aru eseteben), igy beall az egyensuly, es a tobbiek majd normalis bert kapnak idovel.

2014. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Politikusoknak az a jó, ha minél butábbak az emberek, azokat lehet terelni mint a birkákat. Hol van már az amikor szellemi tőkével, kitűnő szaktudással rendelkezők országa voltunk. Tanterv is olyan, nehogy okosodjon a paraszt, elég ha annyi esze van, ha esik az eső beálljon az eresz alá
2014. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ha így megy tovább roma társadalom lesz és nem MO.
2014. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül anyagi gondok miatt mennek ki az emberek,

nekem ha itt 1 millás fizum lenne, akk is ink kimennék WC-t pucolni Hollandiába.

Persze ezzel nagyon sok ember nem így van

2014. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Na, én még az "átkosból" jöttem ki külföldre, és egy darabig hazaárulónak kiáltottak ki.

Ha ezt a kérdést még most, harmincegynéhány évvel később is ugyanígy teszik fel Magyarországon, akkor nem sokat változott a gondolkodásmód...

2014. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
#38: Van, aki így teszi fel, de azért nem jellemző!
2014. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!