Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy időutazás keretein belül...

Lumpenproletár kérdése:

Egy időutazás keretein belül európában a II. világháború idején konkrétan hol élnél és mikor és mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Én mindenképpen 1944-45 fordulóján Budapesten harcolnék ahol egy rögtönzött lövészárokból vívnék tűzharcot a nyilasok ellen.


Ti illetve Önök?


Számtalan helyszinen számtalan lehetősége van a II. világháborúnak...


Ott van például a Monte Cassino-i erőd elleni támadás...Sztálingrád védelme...a Normandiai partraszállás...stb.


Számtalan helyszin számtalan lehetőség-persze csak képletesen...:-)


2014. máj. 14. 08:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Svájcban élnék nyugalomban és békében, mint minden normális ember.
2014. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a valódi háború nem olyan mint a Ryan közlegény megmentése vagy a Call of Duty, ezért valamelyik nem háborúzó országban tengetném mindennapjaimat.
2014. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%
Én Svédországban. Svájchoz hasonlóan semleges maradt, de még ráadásul nem is bombázták "véletlenül" szarrá mind a szövetségesek, mind a tengelyhatalmak, mint Svájcot :):):)
2014. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Remélhetőleg csak lesz olyan válaszoló is aki hozzám hasonlóan a II. világháborúban nem túlélni akarna hanem harcolni:-)


Ilyesmi kérdéseknél mindig Hofi jut eszembe...


Ismeretes ugye hogy Ausztráliát anno fegyencekkel telepítették be és amikor Hofi a rendszerváltás után ott járt akkor az"auszik"minden őse börtönőr volt míg ugye idehaza mindenkinek az őse rab...


:-)


Közbe meg ugye Ausztráliát fegyencekkel teleípitették be itthon meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__566..

2014. máj. 14. 09:39
 5/41 anonim ***** válasza:
69%

"Remélhetőleg csak lesz olyan válaszoló is aki hozzám hasonlóan a II. világháborúban nem túlélni akarna hanem harcolni:-)"


Vagy 14 vagy, vagy elmebeteg.

2014. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Elmebeteg.
2014. máj. 14. 09:49
 7/41 A kérdező kommentje:

"Kérdező, te lennél az első, aki összeszarja magát a lövészárokban, majd fejbe lőné magát. Azért meg csak külön gratulálni tudok, hogy Budapest ellen harcolnál, ahol néhány nap latt több 100.000 civilt öltek meg a kommunisták. Tényleg nem vagy több 14-nél, még van pár éved, amíg eljuttok idáig a történelem órán.

Egy csatában nem úgy esnek el az emberek, mint a filmekben, hanem a robbannak szét a fejek, repülnek a testrészek, emberi belsőségek hevernek a földön szanaszét.

Flaszterparaszt."


A stílus maga az ember...

2014. máj. 14. 09:55
 8/41 anonim ***** válasza:
39%
Jó a stílusom, én csak elárultam neked, hogy miért vagy hülye. Amúgy szívesen.
2014. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nincs mit...
2014. máj. 14. 10:07
 10/41 anonim ***** válasza:
45%
Én Német országban élnék és tanácsadója lennék Hitlernek. Segítségemmel ki küszöbölnénk az általa elkövetett hibákat. Meg nyernénk a háborút és most nem csonka országban élnénk.
2014. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!