Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na hol az a nagy duma hogy...

Na hol az a nagy duma hogy így a Jobbik meg úgy a Jobbik? Meg hogy csak ők képviselik a haza és az emberek érdekeit.

Figyelt kérdés
Először volt egy beépített zsidójuk most meg egy kém. Szép kis párt ez is. Meg hogy a kémük gyorsan jutott fel a ranglétrán a Jobbikban mert sok volt a pénze. Nem különbek ezek se a többinél.
2014. máj. 16. 10:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Pedig már kezdtem volna én is a Jobbik felé hajlani , mert hogy ők különbek.
2014. máj. 16. 10:51
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezőkém, miféle kémek azok akik nem ülnek a sitten miután lebuknak? Mert gondolom, súlyos bizonyítékok lehetnek ellene, de még csak őrizetbe sem vették. Hol a híres TEK vagy a magyar titkosszolgálat? Ennyit erről, hiszen kampány van. Gratulálok, h megettél egy kacsa hírt, konkrétumok nélkül.
2014. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Miért kacsa a hír? Csak mert Jobbikosról van szó? Szánalom az egész! A Jobbik sem különb egyik pártnál sem, ugyanolyan ro*adékok, mint a nagyok.
2014. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

""Pedig már kezdtem volna én is a Jobbik felé hajlani , mert hogy ők különbek""


Ugyan már!!!


Mitől lennének különbek?

2014. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Shai-Hulud ***** válasza:
25%

"...de még csak őrizetbe sem vették..."


Pillanatnyilag védi őt a MENTELMI JOG. De már az Ügyészség kezdeményezte a mentelmi jog felfüggesztését az EP-nél, Oroszország javára folytatott hírszerző tevékenység (vagyis kémkedés) miatt.

Sajnos az EP választások miatt az eljárás hónapokig fog tartani, addig viszont nem lehet elfogni Kovács Bélát - ugye milyen "jó dolog" is a mentelmi jog? :-(

2014. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Máris lepontoztak mert meg mertem kérdezni, hogyha kém, akkor miért nem a sitten ül? Bámulatos magyar logika. Így van ideje eltüntetni pár nyomot is. Kampány folyik ti agyatlanok! Hol vannak a bizonyítékok?
2014. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos még most is az oroszoknak kémkedik, ezért nem merik lecsukni höhöhöhöhöhö...
2014. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz szépen ki fogja csinálni a Jobbikot, mivel őket már nagyobb fenyegetésnek érzékeli a hatalma megtartására nézve, mint a baloldalt. Lesznek még ilyen jobbikos ügyek ezután is :)
2014. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ültethetik le, akkor a kedves magyar igazságszolgáltatás milyen bizonyítékokat tud majd felmutatni? Mert lesz ideje mindent eltakarítani. Gondolod, h ez így megy? Kivárjuk ameddig feleüggesztik atmentelmi jogát, hátha addig nem dob ki semmi terhelő adatot?
2014. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Szerintem a sok atlantista, amerikai meg izraeli ügynök mellett elfér.
2014. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!