Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ez az igazság, hogy a...

Tényleg ez az igazság, hogy a kormányok mindig is meglopták az embereket?

Figyelt kérdés
Az ismerősöm mondta, hogy a mostani és a régebbi kormány meglopta az embereket. Az elnökök mindig is csak a családjukat szerették, nekik adta a legjobb munkahelyeket és a gazdaságokat. Ez mind igaz ?

#lopás #rablás #Orbán-kormány #miniszterelnök #Bajnai-kormány #Gyurcsány-kormány #Antal kormány #Boross kormány #Horn kormány #Medgyessy kormány
2014. máj. 20. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kb alap dolog, hogy az ember lop, vagy próbál többet szerezni, megszerezni ingyen a dolgokat. Van aki kicsiben csinálja, elhordja munkahelyről, van aki meg nagyban lop mint a politikusok.


Csak ugye ez is olyan dolog, hogy nem az a baj hogy lop, hanem az, ha mellette az emberek nem látnak fejlődést, és az ország meg megy tönkre.

2014. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Igen, igaz. De Ön hol volt az elmúlt huszonegynéhány évben, hogy csak most jött rá?
2014. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Általános forgalmi adó...

Jövedéki adó!

?

Tudom, hogy pl: utakat is kell építeni valamiből..

Sok helyen kátyúzásra sem "jut" !!!!

2014. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindig, viszont legalább régen az arcába mondták az embernek. Igen én vagyok a király jöttem sarcolni. Most már azt is letagadják hogy valaha a tűz közelében voltak. Nem vállalnak felelősséget. Mikor Meseházi Attila: " én nem tudok semmit Simon Gábor ügyeiről" én erre annyit hogy én vagyok dart vader és szeretem dumbledort mert jó igazgató. Szóval jah mindig megloptak csak legalább régen lenyakazás járt azért ha valami nem működött. Ma meg egy két tárgyalás aztán mehet ciprusra nyaralni.
2014. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ráadásul az adózott fizetésemből adózok a vásárlásután!

Ez nem a dupla adóztatás ellen van?

2014. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már, mire nem gondolsz te meg az ismerősöd!!! Ezek mind igaz magyar emberek, nemzeti hősök, felvirágzott az ország az elmúlt kormányok áldásos tevékenysége alatt.
2014. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Felvirágzott!

A balosok lopásai sem derültek volna ki, ha nemjött volna a világváság...

Most "dübörög" a gazdaság?

(...)

2014. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igaz és valamilyen szinten ez elkerülhetetlen. Csak a mértéke változik. Viszont a kormányok ettől még kellenek. Egy szervezettséget biztosítanak. Nagyon kevés az olyan helyzet, amikor még egy kormány rosszabb, mint a semmi, vagyis anarchia.
2014. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=EgY49RCnz-4

Lehet nevetséges de szerintem sokat mondó.

Meg van egy irányzat. [link]

2014. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jesszum!

Azelső link jó!

a másodikról beszélni KELL!

2014. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!