Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ha valakinek...

Jobbikosok, ha valakinek külföldi házastársa van, esetleg ki is költözött külföldre ez miatt, kinézitek magatok közül? Vagy ettől lehet még igazi magyar a szemetekben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 21:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
És ha egy Jobbikos nem néz téged magyarnak, az komolyan meghat? Aki emiatt képes nem házasodni, én azt nézem ki magam közül.
2014. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ezeknek az "ismert" kocsmás jobbikosoknak nem adok a szavára.
2014. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Egyedül szántóvető van jelen ezen az oldalon, mint jobbikos?

Azért kérdeztem rá a személyes véleményedre, mivel amit leírtál, az a párt viszonyulása M.K.-hoz. Engem az érdekelne, hogy jobbikos emberkék hogyan látják ezt.


A többiek válaszával nem tudok érdemben foglalkozni, mert nem a kérdésre válaszoltak.


12:41-esnek

Ki mondta, hogy a jobbikos vélemény miatt valaki is házasodik vagy nem?

Miért kell rögtön elmenni személyes irányba? Feltettem egy kérdést és várom rá a válaszokat, amik nem nagyon érkeznek.

2014. máj. 21. 21:06
 14/23 anonim ***** válasza:
Én jobbikosként élek,és dolgozom Angliába,hogy eltarthassam a családot.A párom is jobbikos.Ahol munka.... tudod.
2014. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál de a kérdés arra irányult, hogy ha valakinek külföldi házastársa van, nem csak szimplán kint él.
2014. máj. 21. 22:42
 16/23 anonim ***** válasza:
28%
Mivel a jobbikosok alapból nem tartoznak a magyarok közé, így nem is tudják kinézni a magyarokat maguk közül. Ök valahonnan Iránból származó népség a saját őstörténeti leírásuk alapján.
2014. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én jobbikos vagyok, a párom is az. Hagyományőrző, hazafiként el sem tudnám képzelni hogy másik ország felé vonzódjak, nem tudnék külföldi férfival együtt lenni. De ez én vagyok, más lehet hogy máshogy gondolkodik, csak akkor szerintem nem tudja, mit jelent jobbikosnak lenni. A Jobbik célja az hogy ne legyen itt annyi külföldi, hogy Magyarország a magyaroké legyen, ha valaki mégis külföldivel házasodik, szerintem az nem igazi jobbikos.

Aki meg külföldön dolgozik, azt nem ítélem el amíg nem ismerem a helyzetét. De ha azt a hitet vallja, hogy azért mert itt nincs munka (mert nem is keres), na azt elitélem.

2014. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Sárkánykisasszony, köszi a választ! Pont ilyen saját véleményekre vagyok kíváncsi.

Viszont az jön le a válaszodból, hogy csak az lehet igazi magyar, aki jobbikos?

Mert írod, hogy szerinted aki külföldivel házasodik, az nem érti meg, mit jelent jobbikosnak lenni. De attól lehet még a szemedben igazi magyar? Vagy számodra a magyar és a jobbikos az szinoníma?

2014. jún. 3. 22:44
 19/23 A kérdező kommentje:
Írjatok még jobbikosok, kíváncsi vagyok, hogyan gondolkodtok ezekről a dolgokról!
2014. jún. 3. 22:45
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miféle kamutollnokok írnak ide, de az biztos, hogy nem egy átlag Jobbikos véleményét képviselik a hazugságaikkal. Jobbikos vagyok és sok ismerősöm is az, és egyáltalán nem hat meg, ha valakinek külföldi a házastársa, vagy kiköltözik külföldre. Ilyen országot élünk, ahol nincs mindenki számára munka és érvényesülés. De ha troll akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy "egyes szavazók" mélységesen fel vannak háborodva, amiért még Magyarország létezik.
2014. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!