Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ha valakinek...

Jobbikosok, ha valakinek külföldi házastársa van, esetleg ki is költözött külföldre ez miatt, kinézitek magatok közül? Vagy ettől lehet még igazi magyar a szemetekben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 21:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem tudom, hogy trollok írnak-e vagy sem, viszont eddig te vagy a 3 válaszoló, aki a kérdésre válaszolt. Hol van a többi jobbikos? Szerintem elég sokan vannak ezen az oldalon. Ennyire megosztó ez a kérdés? Vagy miért nem válaszoltok rá?

2014. jún. 4. 21:53
 22/23 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam hogy csak egy jobbikos lehet igazi magyar. Én azt mondtam hogy aki jobbikos, az igenis legyen igazi magyar!

Mondok egy példát: jobbikos vagyok, de nincs munkám, nincs családok, szüleimmel élek, de jobbikos vagyok, mert terepmintás a nadrágom és minden Kárpátia koncerten hangosan üvöltöm hogy zsidó vagyok. Na most egy ilyen ember az én szememben nem igaz magyar és nem igaz jobbikos, mert ezzel az életmóddal semmivel sem tette jobbá a világot.

Aki viszont dolgozik, gyereket vállal, házat vesz és tanul, s a gyerekeit is jó erkölcsre tanítja, az sokkal többet tesz egy jobb hazáért, még akkor is ha nem a Jobbikra szavazott.

Érted?

Én csak azt mondom, mindenkinek megvan a maga helye, a maga hazája. Mi is csúnyán nézünk a bevándorlókra, ránk is csúnyán néznek külföldön, mindkét részről teljesen jogosan.

2014. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Najó talán kicsit hülyén fogalmaztam, amikor leírtam hogy milyen a rossz jobbikos. Az egyes szám első személy az nem én vagyok, nem magamról beszéltem, csak úgy általánosságban, szerintem mindenki ismer ilyen embert.
2014. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!