Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol végzett Z Kárpát Dániel?...

Hol végzett Z Kárpát Dániel? Egyszer közgazdászként máskor pedig szakértőként (azt hogy ez pontosan mit takar ne kérdezzetek) van megjelölve. Egy önéletrajzot ha valaki belinkelne.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:30
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Budapesti Corvinus Egyetem, közgazdász szak.


[link]

2009. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Egyébként miért érdekel ennyire?
2009. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
A linkben nincs bent, hogy hol végzett. Gugliztam egy csomót, DE NEM TALÁLOM SEHOL, hogy hol végzett. Pedig sok helyen fent van az életrajza, de egyik sem említette a Corvinust. Megnyugtatna az első, ha linkelne valamit, ahol legalább az ipse megmondja a tutit (nekem már ez is elég lenne)
2009. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%

Mi a baja a kérdezőnek? Biztosan felzaklatta az igazság!


http://www.youtube.com/watch?v=JY7zf47GKtc&feature=player_em..

Vagy ez!

http://www.youtube.com/watch?v=R1nZsnFGiRA&feature=related


És mivel a mondanivalójával, nem tud mit kezdeni, hát a személyisége felől, igyekszik!

2009. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Ebbol hol latod, hogy hol vegzett?


Mert fontosnak tartom, hogy egy partnak jo, tapasztalt szakertoje legyen!

2009. dec. 29. 20:01
 6/46 A kérdező kommentje:
Az osszes politikusnak es tobb szakertonek megneztem a vegzettseget! Azt sem allitom, hogy ez az egyetlen mervado dolog (pl a diploma nelkuli Lula da Silva remek politikus), csak fura, hogy o az egyetlen Jobbikos politikus aki nem irta oda, hogy hol tanult... Lehet, hogy nem is vegezte el a kozgazt (ma mar Corvinust)? Szerintem kulonos hogy a Jobbik TV kozgazdaszkent tunteti fel pedig eddig semilyen evidenciat nem talaltam ra, hogy meg lenne a diplomaja...
2009. dec. 29. 20:08
 7/46 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom hogy közgáz-e, mert írónak van titulálva.

De nem teljesen mindegy hiszen :


1, Morvainak, tényleg kemény végzetsége van és a fokozatok ahogy megszerezte sem piskóta.

De még is lehülyézik folyamatosan!

2, Lehet a világ legnagyobb tudása is egy politikusnál, ha azt a saját zsebeinek a megtömésére használja!

3, Egy pozíció, nem egy ember munkája, hanem sok segítő és tanácsadó, szakértő segíti!

Hiszen OV sem közgazdász, de mégsem hülye hozzá!


De mindentől függetlenül, ha valaki nem pusztán a pártszimpátia alapján nézi a videóit, akkor sok sok olyat mond amiben teljesen igaza van!

2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Kedves, utolso:


Igazad van, felzaklatott, hogy a "patinas" Atilla Kiraly Nepfoiskolan tanito dilettans, magat tanarnak kepzelo, beszed hibas "tanar" mit mondott a vilagrol es annak igazsagairol.


Atilla Kiraly Nepfoiskola? Aztan ezek az emberek mondjak, hogy az egyetemek szinvonala csokken? Azok akik masokat nezeteik es nem tudasuk alapjan diszkriminalnak???


Erre az a valaszom:


Cuncti adsint meritaeque expectent praemia palmae! -

vigyazz latin

kb annyit jelent, hogy engedd, hogy jojjenek akik teljesitmenyuk alapjan a legjobbat erdemlik.

2009. dec. 29. 20:20
 9/46 A kérdező kommentje:
Bocsanat mar nem utolso
2009. dec. 29. 20:21
 10/46 A kérdező kommentje:

Morvainak nincs kulonleges vegzettsege! Egy normalis egyetemi tanartol elvarhato vegzettsege van! Semmi kulonlegeset nem csinalt!


Egy hozzaerto no amig jogrol es emberi jogokrol van szo, de a kozgazdasagi, tortenelmi es politologiai tudasa hianyos.

2009. dec. 29. 20:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!