Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol végzett Z Kárpát Dániel?...

Hol végzett Z Kárpát Dániel? Egyszer közgazdászként máskor pedig szakértőként (azt hogy ez pontosan mit takar ne kérdezzetek) van megjelölve. Egy önéletrajzot ha valaki belinkelne.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:30
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Budapesti Corvinus Egyetem, közgazdász szak.
2009. dec. 30. 18:06
 32/46 A kérdező kommentje:
Meg ezt
2009. dec. 30. 18:06
 33/46 anonim válasza:
Ez nem helytálló információ. Bizonyára tudnék róla, de megkérdezem tőle is. Viszont az biztos, hogy 2001-2002 felé szerezte az első diplomáját, most pedig a másodikat vagy a harmadikat csinálja. Kicsit több jóindulatot kérek...
2009. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

A Hertfordshire Unit meg ne hasonlitsd ossze a Harvarddal.


Eloszor is egy uj angol egyetem (ami azt jelenti,hogy 1992ig foiskolakent mukodott), mig a Harvard Amerika legregebbi, es talan a vilag legerosebb egyeteme tobb penzzel mint a teljes brit felsooktatas.


Masodszor a Harvard a vilag egyik legjobb egyeteme kutatas teren es tobb szakon a vezeto professzorok es tudosok tanitanak ott, mig a Hertfordshire Angliaban sem jegyzett egyetem (kb egy gyengebb foiskolanak felel meg).


Harmadszor, a Hertfordshire nem magan egyetem, es Angliaban nincsenek igazan magan egyetemek, bar a diakoknak valamennyi penzzel hozza kell jarulniuk az oktatashoz. Szoval ne kepzeld azt, hogy kedves Daniel egy elit egyetemre jar mivel semmi koze nincs hozza.


Negyedszer, az en kerdesem arra vonatkozott, hogy hol tanult, es nem arra, hogy mit mondott. Tehat ha nem tetszik minek irsz ide be?


Vegul, meg azert kerdeztem mivel a Jobbik ot tobbszor mint kozgazdasz (azt sugalva, hogy neki ebbol diplomaja van) prezentalta a TVben, es mivel en egy kozgazdasz vagyok (diplomaval es szakdolgozattal) kivancsi voltam, hogy hol szedte ossze a nezeteit. Eddig ugy tunik az utcan es nem konyvekbol. Ha mar itt tartunk, nem tudom, hogy ot ki hatalmazta fel olyan problemakrol valo nyilatkozasra (egy nepfoiskolan) melyeket a Nobel dijas professzorok nem tudnak evek ota megoldani. O meg ugy tesz mintha a valasz egyertelmu lenne, mivel meg a problemak melyseget sem erti meg...

2009. dec. 30. 18:22
 35/46 anonim ***** válasza:

Miért ne nyilatkozhatna? A szólásszabadság smafu?


Egyébként meg, ha ennyire érdekel, hogy hol végzett, akkor keresd őt fel, írj neki egy e-mailt, vagy menj el egy előadására, és kérdezd meg tőle. De ne a neten szájkaratézzunk már arról, hogy ő hol, és mit végzett.


Valószínűleg megvan hozzá a megfelelő szakképesítése, és nem csak a levegőbe beszél. (Sokakkal ellentétben.)

2009. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
38%
Én úgy gondolom,hogy pontosan ez a lényeg,hisz egy népfőiskolán fogalakozik ilyen mélységű problémákkal. Ezért a hallgatóknak is cizelláltabb lesz a tudásuk,illetve a rálátásuk az "ilyen mélységű problémákra"
2009. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Amirol en beszelek az nem szolas szabadsag kerdese.


Ha engem ugy vesznek fel egy munkahelyre, hogy azt hazudom, hogy van diplomam az buncselekmeny (altalaban okirathamisitas) es igy buntetheto vagyok. Ha o mint kozgazdasz nyilatkozik valamirol az nem ugyanaz mintha maganemberkent nyilatkozna mivel a kepzettseg es hozzaertes illuziojat kellti. En egy percig se mondom, hogy ne nyilatkozzon. Sot a garda feloszlatasaval se ertkek egyet meg a gyulekezesek szetveresevel se. Mivel allampolgari jog, pedig nem ertek egyet a garda nezeteivel.


Azzal van bajom, hogy olyan dolgokat allit magarol melyek nem igazak, es ezzel embereket felrevezeti. Pontosan ugyanugy ahogy az altaluk gyulolt MSZP.

2009. dec. 30. 18:48
 38/46 A kérdező kommentje:
De ha nem ert hozza akkor nem lesz jobb a tudasuk a tanuloknak a problemak teren melyeket egyoldaluan mutat be. Pont az a baj, hogy nem kvalifikalt ahoz, hogy a problemak melyseget ecsetelje es helyette egyszerubb kepet alkot a komplex valosagrol...
2009. dec. 30. 18:50
 39/46 A kérdező kommentje:

iwiw szerint:


UH-SES, + titok:-)


Es a "komoly" egyetemenek a hirdetese:

[link]


Zrt. weboldala:

[link]


Gondolkodtato, hogy ilyen "kvalifikalt" ember tanitja es okitja a jobb oldali fiatalsagot... Nem veletlenul kell a professzoroknak PhD kepzes...

2009. dec. 30. 19:31
 40/46 anonim válasza:
38%
Danit személyesen ismerem, úgyhogy elhiheted most csinálja a második illetve harmadik diplomáját, ha fősikolait is beleszámítjuk. Semmilyen illúziót nem kelt senkiben. Legfeljebb bizakodást a szebb jövő felé amire igen nagy szükségünk van. Olyan szakmai konferenciákat vezet ahol igen komoly szakértők foglalnak állást mellette.Nem hiszem, hogy ezen kéne problémázni még mindig. Mert az Ő szakértelme bizonyított. Hisz a gazdasági és egyéb irodalom terén is élen jár folyamatosan.
2009. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!