Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol végzett Z Kárpát Dániel?...

Hol végzett Z Kárpát Dániel? Egyszer közgazdászként máskor pedig szakértőként (azt hogy ez pontosan mit takar ne kérdezzetek) van megjelölve. Egy önéletrajzot ha valaki belinkelne.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Z. Kárpáti Dániel Közgazdaságot nem csak elvégezte, hanem oktatja is a saját bevallása szerint a Szent István Egyetemen.
2009. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
26%

Bírói szakvizsgám, valamint LL. M (Master of Law)

Ige, tudom hogy a tudományos fokozat az nem sok végül is a kandidátusnak felel meg!

De természetesen csak azok mennek a King's College –be akik itt nem vesznek sehová!

És végül is mindenkit tárt karokkal Fulbright, Strassbourg jogi egyeteme hogy ott tanítson!


De áruld már el, hogy a Atilla Király Népfőiskolában tartott beszédében, mi zaklatott fel?

Az meg külön vicc hogy a te helyesírásoddal kritizálsz akár egy 8 általánost, végzettet is!

2009. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

Elképesztő,amit ez a pasas állít!Fogalma sincs a háború előtti vidék helyzetéről (szerintem a mairól sem.) Nem csak nagybirtokok voltak a háború előtt,nagyon sok középparaszt is gazdákodott.Ott nem volt intéző,meg jegyző stb.Ez tehát nyilvánvaló hazugság.

A Hangya-boltoknak semmi köze nem volt a felvásárlókhoz stb.Ezek a szatócsboltok lisztet,cukrot,a parasztoktól behozott tejet,és mindenféle apró cikket árultak,amire a falvakban,kisvárosokban szükség volt.A Hangya-Szövetkezet vagyona a tagok részjegyéből volt,semmiféle tőkés nem játszott benne szerepet.

A többi ostobaságot nem akarom mind cáfolni.

Vidéken élek,immár 76 éve,tudom,hogy milyen volt és milyen most itt az élet.

Amit pedig a jövőről mond,az néhány hatalmat akaró politikus megvalósíthatatlan álma,ami jól hangzik ahhoz,hogy a tájékozatlan emberek bedőljenek neki.

2009. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Szeretem a bármilyen oldali szélsőségek mentalitását: már rég megy az anyázás meg az igazság keresése, de a rohadt kérdésre még mindig nincs egy link se, tehát továbbra se tudni, hogy a szerencsétlen hol szerezte a diplomáját.


Kerestem a SZIE oktatói vagy óraadói között de túl sok intézet van, így nem jutottam semmire. Szeretnék már végre egy lapot, ahol a fickó nyilatkozik a végzettségéről, vagy megtalálható valamely egyetem végzettjei/oktatói között.


Kérdem tisztelettel: miért nem lehet a kérdésre válaszolni:

2009. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Vidéken élek,immár 76 éve,tudom,hogy milyen volt és milyen most itt az élet.

Amit pedig a jövőről mond,az néhány hatalmat akaró politikus megvalósíthatatlan álma,ami jól hangzik ahhoz,hogy a tájékozatlan emberek bedőljenek neki.


Ugye te egy MSZP s nyugger vagy aki valaha pártvonalon futott, és most sz@r az élet mert azok az elvtársak aki a 200000 nyugdíjadat oda adták kezdenek eltűni?

Persze megértem hogy OV t is rühelled hisz ha ismét, korrekciós nyugdíjemelés lesz akkor egy Ft t sem fogsz kapni az eddigi „ jól megérdemelthez”?

A Jobbik hú hát azok meg álomvilágban élnek, mert ugye nem a nagytőkét akarják favorizálni, így a barátaid eltűnnek! Te aztán tudod hogy miként működnek a dolgok mert te már 753546 vagy! Aki meg csak 60 az taknyos és semmihez nem ért.

Előadod a nagy megmondót, csak semmit nem mondasz soha, mi a baj a szövetkezésekkel?

Mi a nem megvalósítható?


Ha nem válaszolsz akkor egyszerűen vén b,,zinak kell hogy nevezzelek, akinek nagy a szája és kicsi a tehetsége, aki agitál, de közben a híg szar a nyákig csap fel, hogy az MSZP beadja a kulcsot és oda a havonta érkező 20-30000 nyugdíj emelés, és a meghatódott elvtársi beszédek!

2009. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Én igaz hogy nem vagyok 76, de emlékszem azokra a hangyaboltokra, amik átalakultak.

A legdurvábban ellátott boltok voltak, télen ott mindig volt banán még a tervgazdálkodás hiányos kínálata idején is, és mindenből sokkal nagyobb választék volt mint bármely nem szövetkezeti boltban!


Egyszerűen hazudsz!

2009. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:

Nagyon jó, hogy ezt felhoztad, engem is érdekel...

Az a baj, hogy az emberek ilyesmivel nem törődnek, és azzal sem, hogy pl. Morvai, mint a melegek és az arab nők nagy megmentőjeként kezdte pályafutását, zsidó férjjel. Nézzük meg hol tart most, ekkora érdekembert ritkán látni, de ő legalább pontosan tudja mennyire befolyásolható a magyar nép.

2009. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:

Előző vagyok, ez csak egy példa volt, még mielőtt bárki elkezdené, hogy politizálok! Nem húzom egy párthoz sem.

Csak gondoltam így szemléltetem, ugyanis ez a kérdésre is igaz, amit feltett a kérdező. Magyarul senkit nem érdekel, sajnos. Egyébként én is kiváncsian várom, hogy hol végzett Kárpát Dániel.

2009. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:24

Akkor te nem ismered őt.

2009. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Magyarul senkit nem érdekel, sajnos. Egyébként én is kiváncsian várom, hogy hol végzett Kárpát Dániel.


Én Jobbikos vagyok, de én is szeretném tudni, csak sajnos nem találok semmit!

Persze engem inkább a tartalom érdekel!

2009. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!