Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol végzett Z Kárpát Dániel?...

Hol végzett Z Kárpát Dániel? Egyszer közgazdászként máskor pedig szakértőként (azt hogy ez pontosan mit takar ne kérdezzetek) van megjelölve. Egy önéletrajzot ha valaki belinkelne.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Itt megtalálhattok mindent

2009. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

kedves0:12-es hozzászóló!

igazán nem kekeckedésből mondom, de sok minden szerepel ebben a Dániel által írt önéletírásban,...csak éppen az nem, hogy milyen iskolát végzett.:)

egyébként meg, ha hat könyvet meg tudott írni,...akkor nem mindegy?

de ígérem, ha legközelebb (január 9-én tart nekünk előadást), találkozom vele, meg fogom kérdezni tőle és beírom ide:):):)

2009. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Bírói szakvizsgám, valamint LL. M (Master of Law)

Ige, tudom hogy a tudományos fokozat az nem sok végül is a kandidátusnak felel meg!

De természetesen csak azok mennek a King's College –be akik itt nem vesznek sehová!

És végül is mindenkit tárt karokkal Fulbright, Strassbourg jogi egyeteme hogy ott tanítson!


De áruld már el, hogy a Atilla Király Népfőiskolában tartott beszédében, mi zaklatott fel?

Az meg külön vicc hogy a te helyesírásoddal kritizálsz akár egy 8 általánost, végzettet is!


Semmi nem zaklatott fel, azt kerdeztem, hogy hol vegzett... Ennyi.


A Strand Polyval (King's) legyszives ne gyere, es nem azt mondtam, hogy Morvai (allitolag te vagy) nem kepzett csak azt, hogy egy egyetemi tanartol elvarhato vegzettsege van (es azt, hogy ettol nem kell hasra esni mivel ismerek sokkal kepzettebb szerenyebb professzorokat). A ketto nem ugyanaz... A Fulbright az egy masik egyetemen valo oktatas egy modja (bar az osztondij nem rossz) de masok egyszeruen elmennek egy masik egyetemre oktatni vagy visiting scholarnak valamilyen mas osztondijjal... A Strassbourg egy viszonylag jo egyetem, de azert most el kellene ajulnom? En nem vagyok Jobbikos zombi, attol, hogy egy diplomat a strand polybol felmutatnak attol meg utana nezek, hogy az allitas valos-e.


Az iras kepem ezen a forumon nem erdekel, meg nincs is ertelme kijavitani mivel kb senkit sem erdekel. Az ekezeteket nincs kedvem kirakni mivel sokkal tovabb tart (mivel nem magyar a keyboardom)... Azt meg itt megjegyzem, hogy a te iras keped is eleg szar... pl befejezetlen mondatok es szavak, vesszok hianya stb de mint mondtam, a forumnak nem is ez a celja...


Az, hogy valaki egy konyvet megirt az nem jelenti azt hogy ert is barmihez. Konyveket nem annyira nehez publikalni mint az sokan kepzelik...

2009. dec. 30. 02:10
 24/46 anonim ***** válasza:

Na a sok szakértőt a hajunkra kenhetjük az elmúlt 20 évből!

Nagymamámat és barátnőit a kormányba,fél év alatt rendet raknának a spejza(államkincstárba)!

2009. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Na eddig ugy tunik, hogy a Jobbik szakertoje meg az egyetemig se nagyon jutott el... Orulok, hogy egy dilettans velemenyez kulonbozo elmeleteket melyeket nem volt lehetosege az egyetemen tanulni.


Ha valaki veletlenul megtalalja, hogy merre vegzett akkor azert meg legyszives irjatok ide be. Linket azert kerek, mivel bemondasra nem hiszek...

2009. dec. 30. 13:09
 26/46 anonim ***** válasza:

Nem látsz egyetemi oktató. Nem valószínű, hogy egy egyetemi oktató ne végzet volna egyetemen! Ezt az információt maga Karpáti Dánielnek a Népfőiskolai kurzusán ejtette meg.

Ennyire nehéz az úriember felfogása?

2009. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
57%

Történetesen egy utcában élünk, így a kérdésre könnyű választ adni. Nem gondolt senki sem arra, hogy esetleg nem itthon bejegyzett intézményben végzett? A válasz Hertfordshire, ami mellesleg el lehet végezni (részben vagy egészben) Magyarországon is, és ugyanolyan közgazdász papírt ad, mint bármely más egyetem. Ugyanolyan jó vagy nem jó papír, mint a Harvardé, mert hogy az is magánsuli. Ha jól tudom, Dani idén még egy diplomával gazdagodik a Corvinuson, és amúgy is folyamatosan tanul, ráadásul angolul is, mert hogy anyanyelvi szinten beszél. Nem ez a fő baj vele… Az, hogy hol tanít, nem igazán köthető végzettséghez tudtommal, mert hogy egy népfőiskola nem bejegyzett, akkreditált suli.

Lehet, hogy inkább a beszéd tartalmáról kéne vitatkozni, mint a tények ismerete nélkül az embert fikázni. Majd szólok neki, hogy vigye a diplomáját, ha megy valamerre az országban…

2009. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

De hol tanit? A Nepfoiskolanak nincs egyetemi statusza tehat jogilag barki oktathat (mivel az allam nem felelos a diplomaert). En meg arrol, hogy Z Karpat Danielnek vagy Zsiga Daniel barhol is egyetemi oktatoi szerepkorben lenne semilyen evidenciat nem talaltam.


Mondtam linket kernek valamilyen hivatalos weboldalrol. Ugy a Jobbik a sajat weboldalan nem teheti meg azt, hogy hazudjon, pedig Zsiga eseteben ennek a lehetosege fennall (kozgazdasznak nem szerencses egy kozgazt nem vegzett embert nevezni, igazan meg politologia szakertonek sem)

2009. dec. 30. 17:42
 29/46 anonim válasza:
De ki mondta, hogy egyetemen tanít?? Végig egy népfőiskoláról volt szó.
2009. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Z. Kárpáti Dániel Közgazdaságot nem csak elvégezte, hanem oktatja is a saját bevallása szerint a Szent István Egyetemen.


Ezt mondta valaki, ezert neztem utana...

2009. dec. 30. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!