Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik miért van egyedül a...

A jobbik miért van egyedül a EP-ben?

Figyelt kérdés
Néztem az atv-n ezt az EP vitát a 6 párt között, és Szanyi Tibor azt mondta, hogy a jobbikra felesleges voksolni, mivel nincsenek koalícióban, még a szélsőjobbos haverjaik se veszik be őket. Mi ennek az oka? Tényleg nem látják szivesen a jobbikot a többi nacionalista párt, vagy a jobbik nem akar velük? Vagy ez egy hazugság Szanyitól?
2014. máj. 25. 12:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon egyszerű: a többi szélsőséges párt első kézből tapasztalta meg milyenek az arabok, így finoman szólva is hányingert kapnak a Jobbik Iránt és Palesztinát támogató politikájától.
2014. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7%
Ti is a Jobbik ellen szavaztatok ma?
2014. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Én mindenképp. SOHA jobbik. SOHA.
2014. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Mint Szanyi Tibor mondta, a Jobbikot nem vették be még a szélsőjobboldali koalícióba se. az EU-ban senki nem ért egyet a Jobbikkal, még a legszélsőjobbos párt sem.

Ezért van egyedül.

2014. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 rémuralom ***** válasza:
Nincsenek teljesen egyedül, csak a frakcióalakításnak az EP-ben van két feltétele: az egyik, hogy legalább 25 tagot számláljon a frakció, a másik, hogy ez a 25 képviselő legalább a tagállamok negyedéből (ez jelenleg 7 országot jelent) jöjjön össze. A Jobbik pártszövetsége jelenleg, úgy tudom, 5 pártot számlál, akiknek összesen tizenegynéhány képviselőjük volt a most záruló ciklusban, tehát egyik feltételnek sem feleltek meg.
2014. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
"A Jobbikot nem vették be a szélsőjobboldali koalícióba." Nem csoda, mivel a Jobbik nem szélsőjobboldali párt.
2014. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert nincs mégegy olyan barom párt Európában, mint a jobbik.
2014. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én a is jobbik ellen szavaztam!

Hajrá Együtt-pm!

2014. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nem csoda, mivel a Jobbik nem szélsőjobboldali párt."


Akkor mi? Mérsékelt konzervatív, vagy mi?

2014. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 19:

Identitászavaros kommunista.

2014. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!