Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK szimpatizánsok! Miért pont...

DK szimpatizánsok! Miért pont ez a párt?

Figyelt kérdés

Ahogy látom, van itt bőven dk-s. Én is rájuk szavaztam, de nekem ők inkább a kisebbik rossz, mintsem a jó. Az érdekelne, ti mit láttok bennük, mi tetszik vagy nem tetszik a programjukban?

Ha lehet írjatok kort is légyszi!

Köszi!



2014. máj. 26. 16:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
65%

ja és most mondom nyaloncok, a DK szavazóknál nem feltélet a seggnyalás a porban csúszás-mászás, mint nálatok a fideszben


nem kell imádni a Nagy Vezetőt, bármennyire és idegen és felfoghatatlan dolog ez számotokra

2014. máj. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
(tehát Orbán hazudhat éjjel-nappal, az nem számít ) Én ilyet nem mondtam , ő se hazudjon és minden rosszat amit csinál elítélek Fidesz szavazóként. Csak a kérdés nem rá vonatkozott , hanem a DK -ra. Az ovodás stílus ha valaki el követ valamit és azt mondjuk hogy de az Orbán meg így úgy a Bajnai így úgy meg a Mesterházi..... A Dk- volt a kérdés.
2014. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
65%

nektek valahogy mindig a DK-val, Együtt-PM-mel, Gyurcsánnyal, MSZP-vel van bajotok. Soha nem láttam még fideszest Orbánt vagy a fideszt bírálni


az életben, ismerősi körben sem

sem itt a gyk-n

egyedül az mszp-vel van bajuk azzal foglalkoznak örökké, mintha még jelentene az mszp bármit, mintha még GYF lenne a miniszterelnök

pedig már rég nem az.


szal ez a bajom, semmi elvárásotok nincs a fidesszel szmben, az jó ahogy van

2014. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
neked fidesz szavazóként pont az lenne a dolgod hogy kritikus legyél azzal a párttal amire szavaztál. én nem lehetek, én nem szavaztam rájuk. a te felelősséged most az ország helyzete, nem az enyém. én a senkikre szavaztam, akiknek szinte nulla ráhatásuk van a dolgok alakulására 2010 óta. persze lehet mutogatni hátra, de ez megint csak arról szól, hogy az mszp szidásán kivül fogalmad sincs mit akarsz, vagy semmi elvárásod nincs a saját politikusaitokkal szemben. tőlem várod, hogy én kérjem számon a politikusaitokon a viselt dolgaikat? vagy kitől? ez a te dolgod, nem az enyém
2014. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
34%
Orbán retteg ettől a bohóctól? :D Te aztán el vagy rugaszkodva a valóságtól... :D
2014. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
hát bizony. csúnyán megalázta majd 10 éve. azóta ki sem mer állni a tv-ben ha mikrofonállványon kivül más is van a stúdióban
2014. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
34%
Mert értelmi fogyatékosok.
2014. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Csak jelzem, én nem szavaznék egy olyan pártra, ami Európai Egyesült Államokat szeretne. Agyrém.
2014. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!