Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kaphat az ember, ha 2...

Mit kaphat az ember, ha 2 főre 3 napra (2 éjszaka) 920. 000 ft-ot költ csak szállásra?

Figyelt kérdés

Ezt az összeget Lázár Jánosnak egy meg nem nevezett munkatársával (esetleg munkatársnőjével?) volt szerencséje elkölteni közpénzből. Most, hogy lebukott, utólag megígérte, hogy befizeti.


[link]



2014. máj. 28. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Ő megérdemli, mert ő sokat ér.
2014. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ő semmit nem kap. Te ha kiemelnél valahonnan ennyi pénzt és elvernéd akkor pár évet.
2014. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, milyen szolgáltatást kaphat. De az előző válasz is jó...
2014. máj. 28. 08:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, direkt értették félre.


A kérdésedre érdemben választ majd a szóban forgó szálloda egyik munkatársa adhat választ, ha esetleg ide vetődik. Bár erre vajmi kevés esélyt látok...

2014. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hátha a válaszolók egyikének-másikának is lehet fogalma az ilyesmiről. Miért ne költhetett volna fejenként 230 ezret egy éjszakára valaki?
2014. máj. 28. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Lecsuknám lopásért.
2014. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Lázár semmi büntit nem kapna semmiért, bármit tesz.


Tudod, ő megteheti, mert sokat ér.

2014. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

hát, van egy-két szálloda, ahol ennyit simán elkérnek egy lakosztályért


szerintem más is volt benne, pia, k.u.rv..ák, stb hogy ilyen gyorsan vissza akarja fizetni a pénzt, miután az origo elkezdett turkálni az ügyben

2014. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
mi átlagemberek ezt nem foghatjuk fel :)
2014. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, az nekem is gyanús, hogy azonnal visszafizet. Ezzel gondolom azt akarja elérni, hogy már ne legyen közérdekű adat a költekezés részletei, mert most már mondhatja, hogy magánzsebből fizette. Akkor meg az a következő kérdésem, hogy honnan is rántott elő hirtelen 2 milliót. Mikor nem régen fizetett ki 23 milliót, illetve annak a pontosan nem nevesített rá eső részét az elhíresült csehországi fácánvadászatra. Holott a vagyonnyilatkozata szerint nincs is ennyi mozgósítható pénze. Ha a baloldalon történt volna ilyen, Polt Péter már régen lecsukatta volna.
2014. máj. 28. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!