Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a reklámadó lényege, és...

Mi a reklámadó lényege, és hogyan fogják áthárítani a lakosságra?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

# 10:


Reméljük, hogy esetedben a reklámadó bevezetése után még olcsóbb lesz minden!

2014. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%-os bevétel arányos adóval nem lehetséges hosszútávon piacon maradni, szóval egyetlen értelme van, a nem haveri média teljes kiszorítása a piacról. Megpróbálhatják áthárítani, de akkor versenyhátrányban lesznek az állami vagy haveri kézben lévő csatornákkal szemben, szóval ez csak ideig-óráig működhet. Én abban reménykedem, hogy folytatják a végre valóságról szóló híradóikat, hogy a proli is végre megismerje, hogy mi folyik az országban a kommunisták (=Fidesz) hatalomra jutása óta.
2014. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyébként felesleges ez a sok reklám!Csak azt érték el vele, hogy már mindenki unja, az idegroham jön tőle az emberre és legszívesebben kiba szná a TV-t az ablakon, de minimum átkapcsol, vagy leveszi a hangot és elmegy pisilni, ha jön a reklám.Nem sok olyan balga marha létezhet, aki képes negyed óránként végignézni/hallgatni ugyanazt.Nem beszélve arról, hogy mikor reklám jön, jól felbaxák a hangerőt, a filmet meg alig lehet hallani.Na olyankor baromi gyorsan lenémítom és húzok ki a szobából!!

Nem vagyok csökkent értelmi képességű, tehát reklám nélkül is nagyon jól tudom, mire van szükségem és nem fogom a fél a ruházat felvásárolni csak azért mert a reklámban ezt meg azt láttam.Ilyen szempontból éljen tehát a reklámadó!

2014. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13:

Akkor inkább fizetnél a műsorért, ugye? Egyébként én azt nem értem, hogy ma, amikor minden elérhető neten, egyáltalán minek TV?

2014. jún. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igaz, minek gyártja ez a béna RTL Klub a barátok köztet amikor simán le tudná torrentezni? A hülyéi.
2014. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!