Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós? szerintem a Demszky-fé...

Tarlós? szerintem a Demszky-féle hegemónia után is, meg MAGÁTÓL is MEGÉRDEMEL nemcsak + 4 évet, hanem nyolcat is! nem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Vannak akik még mindig Fletóra szavaznak, úgyhogy ne lepődj meg ha leváltják.
2014. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
TAPLÓs Istvánnak szerintem egy békés, tisztes nyugdíjazás járna ki, nem újraválasztás. De szerintem minimális esély van egyébként, hogy ismét megválasztják, hiszen még a jobboldal is elégedetlen a teljesítményével.
2014. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Kb 8 éve vagyok Pesten, alapvetően Demszky alatt nagy büdös lóf..szt nem fejlődött a város, ehhez képest az elmúlt pár évben fejlődésnek indult Budapest.
2014. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
"gyerekek" csak nem Demszkit sírjátok vissza?
2014. jún. 22. 19:24
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Tarlós jó volt csak megnehezitette a dolgát az elődje. A romokat kellett eltakaritania.
2014. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem szereti Tarlóst, az Demszkyt sírja vissza. Kikezdhetetlen logika.
2014. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Aki lepontoz, az lenne olyan kedves, és ki is fejtene ellenvéleményt, vagy ez csak a szokásos "Pozitívat mondtál, a k..va anyád" hozzáállás?
2014. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én is budapesten élek és nem érzem a fejlödést látvány beruházások hitelből és eu pénzből, nem 4es metro kell hanem a sok omladozó belvárosi ház folyamatos bontása, az ezekben élő nyugdijasok elköltöztetése, és olyan olcsó önkormányzati lakások ahova a vidéki szakképzet ápoló, tanár... be tud költözni,
2014. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a 4-es metrót 80%-ban Demszky építette meg az meg, hogy a Fideszes látványépítkezések egyeseket letaglóznak az /taps/, de ezen baromságok helyett érdemesebb dolgokba kéne invesztálni
2014. jún. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Demszky korántsem volt tökéletes, sőt! De azért azt állítani, hogy az ő ideje alatt nem történt semmi pozitívum Budapesten, nagy hazugság. Az utolsó ciklusát (2006-2010) talán már nem kellett volna vállalnia, mert kissé megfáradt.

Ellenben 1990 és 2010 között újították fel teljesen a Földalattit, az M2-es metrót, az 1-es villamost meghosszabbították a Thököly úttól egészen a Közvágóhídig, 2001-ben 68 db TW 6000 típusú villamost vettek Németországból, 2004 és 2006 között 150 db Volvo 7700A autóbuszt vásároltak, 2005-ben létrehozták Európa egyik legjobb éjszakai autóbusz-hálózatát, bevezették az egyesített Budapest-bérletet.

Tény, hogy ennél sokkal többet is tehetett volna, de azért ez se semmi.

Tarlós is meglepően sokat tett a város érdekében, szerintem vele sincs nagy baj, hiszen 2010-2014 között is sokat fejlődött a főváros. Elindult végre az 1-es és 3-as villamos projektje, átadták végre a 4-es metrót, megannyi alacsonypadlós buszt szereztek be, stb.


Megvárom, hogy a baloldal kit jelöl főpolgármesternek, de egyelőre úgy fest számomra, hogy ősszel Tarlósra fogok szavazni (annak ellenére, hogy az ún. jobboldaltól és főképp a Fidesztől hányingerem van).

2014. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!