Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrik még a magyarok,...

Meddig tűrik még a magyarok, hogy nyugati érdekszférában legyünk orosz helyett? Hát senki se emlékszik már rá, hogy milyen jó volt a Kádár-rendszer?

Figyelt kérdés
Senki se látja, hogy a Kádár-rendszerben majdnem minden bolti termék magyar volt, most meg azon német termékekkel vannak tele a boltok, amik Németországban nem mentek át a minőségi ellenőrzésen?

2014. jún. 25. 16:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Igazából, a kérdezőnek van igaza.

Édesapukámat irigylem, a saját apámat irigylem hogy élheztett a kádár rendszerben.

Ahogy leírta, mesélte hogy miylen jó volt a rendszer, egyszerüen normális élet volt.

Nem úgy mint most

Amikor megszünt a rendszer, és rendszer váltás volt, a mradék jót is kiölték a magyarokból :(

MINDEN JÓT.

Izrael rossz.

Usa rossz.

Belgium rossz.

Hollandia rossz.

Francia ország nagyon rossz.

Német ország is rossz, főként hogy egy közel-keleti nép csoport írányitja(izraeliták)

2014. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Te beteg állat.
2014. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
26%
Én szívesen élnék az USA-ban,Németországban,Hollandiában,Belgiumban vagy Franciaországban,és a kiköltöző magyarok 99%-a is ezeket az országokat választja,nem pedig a népnyúzó orosz diktatúrát,de ha te szeretsz szenvedni menj oda.
2014. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
47%

Oroszországban szarnak az emberi jogokra,ott a lényeg az emberek nyomorban tartása azért,hogy egy szűk réteg élősködjön rajtuk.


Az orosz emberek pedig tuskó emberek,a kapa kilóg a szájukból kb.

2014. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

Brandoneee20


Én is orosz származású vagyok, és arra lennék kíváncsi, milyen jogon általánosítasz?

Tuskó emberek vagyunk?

Szerintem a múltunk után sokkal jobbak vagyunk.

Szerinted az USA-ban törődnek az emberi jogokkal? -.-

Nem.

Amikor az atombombát fejlesztették, embereken kísérleteztek öregem.

Semmit nem érsz az USA-ban.

Csupán amit összeszedtek mindenhonnan(Vietnám, Oroszország, és persze a Náci Németországból elhozott kísérleti leletek..), abból kapsz te is egy minimálisat, ami egy nyomorék magyarnak SOK.

Szerinted honnan van mindenük Franciaországnak, Angliának, Belgiumnak?

Mindent haza vittek, festményeket, pénzt, orvosi leleteket, még az orvosokat is elmarták a második világháború után.

Előbb tépném ki a szívem, mint hogy át lépjem Belgium határát.

Talán nem tudsz róla (miután egy nyomorék magyar vagy) hogy volt itt egy balkáni háború.

És mit csinált a "demokrata, emberi jogokkal foglalkozó" ENSZ?

Na mit?

SEMMIT!!!!!!

Hagyta hogy a Szerbek több tíz ezer Bosnyákot öljenek meg.

Persze ki mentek, de nem csináltak semmit!

Megbújtak mint sz.a.r a fűben!

Figyeld csak te nyomorék:

http://www.youtube.com/watch?v=ig2CKjgI2Gk

http://www.youtube.com/watch?v=ykskqXCwgGc

Nem vagy más mint egy szánalmas paraszt akit elvakítottak a nagy hatalmak :)

Bár nem vagyok Magyar, mégis szánalmasnak tartalak, semmi másnak nem tudnálak leírni :)

Egy ember aki szívesebben élne más hazájában..., nyomorék :)

Nyugodtan pontozz le, de szembe kell nézned a ténnyel :)

Azonnal ellent mondasz nekem majd amikor meglátod a válaszom, "antiszemita, fasiszta, hülye orosz".

És nyilván nézed a híreket, hallasz egy s mást, hogy most az oroszok bajt csinálnak Kelet-Ukrajnában.

Ez nem így van.

Vladimir eddig nem csinált semmit, mármint persze támogatja az orosz szeparatistákat fegyverekkel, de ezért nem lehet szankciókat hozni Oroszország ellen.

Csupán a Nyugati bér hatalmak kavarják a dolgokat, és persze erre is azt fogod hinni hogy azért mondom mert orosz származású vagyok :)

Huh, sokra sikerült, de már untam hogy sok a nyomorék ebben a rabszolga országban.

2014. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Vladimir csak a Szovjet unió felbomlása után kint rekedt oroszokat akarja vissza szerezni a területtel együtt.

Csak azok az oroszok pont Ukrajna leggazdagabb területén élnek.

Gondoltam, ezt is ide írom, te nyomorék.

2014. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
24%
Persze,hogy azt akarja,kell a sok rabszolga otthonra.
2014. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem te még életedben nem jártál sehol nyugaton,csak az orosz pöcegödörben,azt hiszed,az a természetes.


Takarodjanak Európából a franca.

2014. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Rabszolga?

Élnek angolok, magyarok, USAbeliek is otthon, de ha rabszolgaság lenne, szerintem már tudnánk róla te szánalom :)

A nyugati hatalmak csak rossznak állítják be a jót, mert ugye nekik a jó, nem olyan jó.

Hát figyelj, voltam már Angliában, illetve Skóciában is, szóval van tapasztalatom, csak sajnos a te kis csöpnyi magyar agyad, nem fogja fel, hogy nem az emberekről beszéltem, meg az ottani társadalomról, hanem a kormányról.

Bár nem említetted meg szószerint hogy az emberekről és az ottani társadalomról írsz, de erre céloztál, talán tudat alatt is.

Pöcegödőr? :DDDDD

Nem tudom, figyelted te a Hévizi oroszokat?

Csak jó cuccokban járkálnak :)

Figyelj mi jól is élünk, és jók vagxunk, csak te vagy ilyen szánalmas, akit a "közel-keletiek" befojásolnak :)

Hamarosan nem lesz itt Magyarország..:)

Hanem egy kicsit más ország..



EZT OLVASD EL:

Amit írtál eddig, abból annyi jött le hogy szereted azokat az országokat amiket írtam, és szívesen járnál esetleg esküdnél meg külföldi lánnyal ugye?

Tudod, erre hajtanak az emberek, pontosabban néhány "közel-keleti".

Tudod, más lánnyal szaporodsz, kiveszik belőled a magyarság, és elöbb utobb kevesebb lesz Magyarországon a magyar mint a "közel-keletiek".

És akkor kikiálthatnak egy új nemzetet.

Szerinted a dohány utcában miért van európa legnagxobb, legtöbb helyet befogadó zsinagógája? :D

Én ezt majd kedvesen nézem otthonról, amíg itt, ti szánalmas magyarok kihaltok :)

Én csak felvilágosítalak, de ha neked ez kell, oké :)

2014. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
20%

Akar a jó fene szaporodni:D


Szaporodj te,ha akarsz:)

Én nem gyártok rabszolgát ennek a kizsákmányoló rendszernek.

De lehet,te az elitbe tartozol.

De nekem akkor sem kellene,mert van elég hobbim a gyerekcsinálás a hülyéknek való,akiknek semmi érdeklődési körük nincs.

2014. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!