Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is sejtettétek, hogy ez...

Ti is sejtettétek, hogy ez lesz a sorsa Andreának?

Figyelt kérdés

[link]


Én sejtettem.


Meg is jegyeztem, még a rendezvény után itt Gyakorin, hogy én bizony nem lennék a helyében.


Engem is felháborított, amit csinált, főleg, hogy ő külföldi.

Viszont én szelíd lelkű vagyok, nem zaklatnék embereket bosszúvágyam kifejezéséért.



2014. júl. 24. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Egy másik dolog többmilliárd ember VALLÁSÁT meggyalázni. Márpedig "Andrea" tette a keresztény vallás meggyalázása."

Ha már itt tartunk, mi is a helyzet a keresztesháborúkkal?

Megy úgy általában? Ja csak addig volt fontos a vallásszabadság, amíg a keresztényüldözés volt és most is ott, ahol van?

Nem is tudom. Hetero vagyok, és valamennyire hívő, de amit történik, az mindenkire nézve szégyenletes, és azt kell, hogy mondjam, Andreára nézve kevésbé. Lehet, hogy rosszul kommunikálta az éles kritikáját, de tény, hogy meg volt rá az oka is és a joga is. Én is úgy vélem, hogy ezzel többet ártott az LMBTQ felvonulásnak, továbbá pont ellentétes eredményt ért el, mint szeretett volna, de ez más kérdés.


Ami pedig a közfelháborodást illeti, ezt is a Jobboldaliak, ill. jobboldali média fújja fel. Valaki több milliárd ember megsértéséről beszél, ami butaság már csak azért is, mert közel sincsenek ennyien azok, akik értesültek az ügyről, másfelől aki értesült is, az sem biztos, hogy jól értesült, mert többnyire csak hallomásból, max fényképről értesült, és azt hiszi, hogy az egész felvonulás ilyenekből állt. Egyébként ha így is van, ott a krisztusi tanítás: ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel, valamint ha megütik az egyik orcádat, nyújts oda a másikat. Ez nem egyezik valahogy össze a vérdíjjal, zaklatással, pláne azok fényében, hogy a melegeknek gyakran ettől függetlenül is, sokkal korábban fizikai és egyébfajta zaklatásnak voltak kitéve a semmiért is.

2014. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!