Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is sejtettétek, hogy ez...

Ti is sejtettétek, hogy ez lesz a sorsa Andreának?

Figyelt kérdés

[link]


Én sejtettem.


Meg is jegyeztem, még a rendezvény után itt Gyakorin, hogy én bizony nem lennék a helyében.


Engem is felháborított, amit csinált, főleg, hogy ő külföldi.

Viszont én szelíd lelkű vagyok, nem zaklatnék embereket bosszúvágyam kifejezéséért.



2014. júl. 24. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a melegek is gyökerek, meg a turbómagyarok is.
2014. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért, mit gondolt? Azt, hogy nem lesz semmi következménye a provokálásának és minden megy tovább?
2014. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Van egy régi mondás: mindegy, hogy a követ ütöd a tojáshoz, vagy a tojást a kőhöz, a tojás fog eltörni.
2014. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell ezen meglepődni, kuruczosok előszeretettel pakolják azok személyes adatait, akik nem tetszenek nekik.
2014. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Így jár az, aki szórakozik a szent jobbikkal!!!!!!


Ha nő, ha férfi, ha gyerek, ha lány, korra és egészségi állapotot nem tekintve agyon fogják verni. Ez a híres jobbik. Gratulálok nekik.

Azt nem értem, hogy mi a szarnak engedélyezik ezeknek a barom fehércigány kopasz nyomorék bandának a randalírozását. Már százszor feljelenthették volna őket a politikusaik megszólalása miatt, mégis hagyják őket hatalomra kerülni. Ott kéne agyonverni az összes radikális gyilkos hülyét ahol van (ők is ezt akarják velünk ha nem állunk közéjük). Nem hiszem el, hogy a saját országomban ilyet kell megélnem, és még ők mondják hogy diktatúra van, meg neeem, ők nem olyanok... ők aranyos kedves nácikok, ők nem csináltak ám semmi rosszat. Nem a szart nem. Mind büdös áruló mocskos hazug féreg, akik rettegésbe tartják az országot. Az emberek kezdik érezni, hogy többet szívnak velük, mint a cigányokkal. Persze nekik szabad szidni a másikat, nekünk meg nem szabad a szánkra venni őket, mert szétrugdossák a fejünket a nyakigérő csizmáikkal. Basszus, még hatalomra sem jutottak és már ez van, mi lesz később. Az emberek még bele sem gondoltak. A sok hülye birka meg megszavazza őket.


Én magyar vagyok mégis a büdös nácik szopattak, csesztettek mert magyar vagyok, és a képembe vágták. El se hittem volna ha nem magam tapasztalom. Úgyhogy ennyit ezekről.


Lehet lepontozni mert elmondtam az igazat a saját országomban.


[link]

2014. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyen mocskos homorékokat már rég be kellett volna börtönözni.
2014. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom sajnálni, hogy őszinte legyek.
2014. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
39%
Egy dolog, hogy valakinek olyan szerencsétlenül alakul az élete, hogy meleg lesz. Egy másik dolog többmilliárd ember VALLÁSÁT meggyalázni. Márpedig "Andrea" tette a keresztény vallás meggyalázása. Ha viszont ő beletipor mások lelkivilágába, akkor miért várja el, hogy normális emberként kezeljék? Érdekes módon többezer ember a felvonuláson teljesen értelmesen tudott viselkedni. Kivéve néhány "Andreát", azaz provokátort. Ezek a provokátorok többet ártanak az LMBTQ közösségnek, mint egy hordányi záptojásdobáló homofób. De a meleg közösség nyilván tudja, hogy mire van szükségük. Ha erre, akkor erre, én ezt is elfogadom. Csak ha qrvának állnak, ne csodálkozzanak, hogy meghágják őket.
2014. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy normális országban az ilyeneket felkötik.
2014. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szántóvető ***** válasza:
55%
ez az amorf lény jól érzi magát Magyarországon egészen addig amíg golyót nem fog kapni.olaszországban már megkapta volna régen.
2014. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!