Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Sejtettétek, hogy megkéri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sejtettétek, hogy megkéri a kezeteket? Utólag visszatekintve, voltak jelei, esetleg máshogy is viselkedett veletek a párotok?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsi vagyok, feltűnt-e nektek bármi is eljegyzés előtt? Előre is köszi a válaszokat:)

2013. júl. 2. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudtam, hónapok óta beszéltünk róla, tudtam, hogy nemsokára megkér. Az időpont és a hely totál döbbenet volt, sikerült meglepetést szereznie, még így is :) soha nem gondoltam volna, hogy ott és akkor kér meg! :)
2013. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Sejtettem.

Elvörösödve csukta be a gyűrűs honlapokat amikor véletlen arra mentem (persze ugy tettem mint aki nem látja a monitorát),méricskélte az ujjamat arra fogva hogy kesztyűt akar rendelni magának és akkor rendel nekem is (májusban:D).És a szokásosnál többször mondogatta hogy velem akar megöregedni és hasonlók.

Egyértelmű volt,hogy az évfordulónkon megkéri a kezem,főképp mivel kérte,hogy aznapra ne tervezzek semmit (előtte két évfordulóra én szerveztem programot)

2013. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor külföldön dolgozott - ezáltal hozzájutott egy nagyobb összeghez - akkor mondta hogy végre megvesz valamit, amit régóta szeretne. Hát azonnal leesett hogy mi volt az. Utána el is mondta, de természetesen megkért. Az már nem igazán volt meglepetés, de nem bánom hogy így történt. :)
2013. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, sejtettem, sőt biztos voltam benne. Mivel ismerem, így a legapróbb változás is feltűnt a viselkedésében, amiből nagyon hamar rájöttem, hogy mire készül.


Házasság mégsem lett ebből a kapcsolatból.

2013. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem volt meglepetés, mert elég sokat beszélgettünk előtte, hogyan képzeljük el a házasságot, stb. Majd megbeszéltük, hogy összeházasodunk. Nem volt semmilyen felhajtás, nem vett amerikai szokás szerint köves gyűrűt. Azt a karikagyűrű mellé kaptam kísérőgyűrűként. Egy hónap múlva megvolt az eljegyzés, fél év után pedig az esküvő.
2013. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudtam. Megkért, hogy menjek el vele az ékszerészhez, mutassak rá 2 gyűrűre, hogy melyik tetszik. Én kijöttem, ő választott, de az időpontot én sem tudtam. :)
2013. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Beszéltünk róla, hogy komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, de nem sejtettem, hogy olyan hamar el is jön.

1 éve jártunk mikor megkérte a kezem, semmi különös nem volt a viselkedésében, ezért nagy meglepetés volt. Ennek örültem is nagyon.

2013. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudtam, mivel együtt választottunk gyűrűket. Ő is kapott egyet akkor, ahogy én is.


Nem merte a saját ízlésére bízni a dolgot,és a gyűrű mérete miatt is aggódott. Így kiválasztottam, ő is, majd amikor megkért az első hónapfordulónk előtt egy picivel, megkaptam a gyűrűt, és ő is.


Azóta már házasok vagyunk:)


27/N

2013. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, a párom ügyes volt. A gyűrű pedig pont olyan volt, amilyet szerettem volna. :)csak sajnos, mivel én valamilyen szinten a főnöke vagyok, őt áthelyezték....
2013. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy 2011 szilveszter este éjszaka az ágyban azt mondta, hogy szeretné jövőre megkérni a kezem, így már nyílván tudtam. :) 2012 decemberében kérte meg a kezem, mikor 3 napot Gyulán wellnesseztünk. :)
2013. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!