Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar vagyok, annak születtem...

Magyar vagyok, annak születtem, soha nem hagyom el az országot, mindig hű szolgája leszek! Valaki gondolkodik még ilyen hazafiasan?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a nyugati jóléti társadalom, szeretek magyar lenni.Soha nem mennék külföldre,se dolgozni, még kirándulni sem, mert az otthonomat akarom jobban megismerni.Kiszolgáltam már több politikai rendszert, kádár, 90es évek módszerváltós korszaka, mszp, és most fidesz korszak.

De az országot szeretem, és kitartok.ha csak minimálbért keresek életem végéig, akkor is magyar vagyok, soha el nem megyek, mert az országot én szolgálom, és nem fordítva.

Az a baj , kevés magyar gondolkodik már így, vagy tévedtem?

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 6. 14:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, te nem tudod mit jelent a liberalizmus...
2014. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
Ti tényleg ennyire agymosottak vagytok, esetleg csak trollkodtok?
2014. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Én magyar vagyok, és nem trollkodok!
2014. szept. 6. 16:33
 24/33 anonim ***** válasza:
20%

"Utolsó, te nem tudod mit jelent a liberalizmus..."


Hogyne tudnám.


A következményei viszont sokkal szörnyűbbek, mint maga az ideológia.

Demográfiai katasztrófa, kulturális, etnikai hanyatlás.


Járt valaki mostanában Marseilleben?

A csodás multikulturális város, már majdnem muszlim, afrikai többségű.

Engem is megpróbáltak kirabolni, de nem voltak elég szervilis és liberális.


A francia, illetve európai kultúra már csak nyomokban fedezhető fel ott.


Ezt hozza a liberalizmus.


Ezt simán lehet nevezni Európa hanyatlásának.

2014. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
86%

Azért mert valaki kimegy dolgozni, boldogulni akar és nem beletörődni a nincstelenségbe az nem hazafiatlanság!


Az, hogy te nem akarsz külföldön dolgozni és inkább itthon "szolgálod" a kormányt kis pénzért, az pedig nem hazafiasság!

2014. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb hazafiasság, hogy aki külföldön dolgozik haza hozza a pénzt.
2014. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
65%

A liberalizmus azt jelenti, hogy mindent sazabd,amivel másnak ne ártasz: vagyis ha beengedsz bevándorlókat, az még önmagában nem baj, de: meg kell vizsgálni kiket engedsz be. Ha ezt nem teszik meg, az már NEM LIBERALIZMUS. Csak a szélsőségesen gondolkodó embereknek ezt nem lehet elmagyarázni, mert csak igenekben és nemekben, feketében és fehérben képesek gondolkodni, és nem látják az árnyalatokat. Aki liberális, látja az árnyalati különbségeket mindenben. Nem a liberalizmussal van a baj, hanem amikor azt a szélsőségesek alkalmazni kezdik.


Legjobb példa erre a szólásszabadság: vagyis kimondhatod mit gondolsz, ha ezzel másokat nem sértesz meg. Erre jönnek a szélsőségesk, hogy akkor ők miért nem zsidózhatnak, holott szólásszabadság van. Azt már nem veszik észre, hogy a zsidózással például szegény ártatlan Kohn nénit sértik meg, aki semmi mást nem csinált évek óta, mint otthon a konyhájában főz meg néha bevásárol. Aki ezt az egyszerű példát nem érti meg, az szerintem nem való egy Európai társadalomba, de ez már csak az én véleményem...

2014. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
88%
A lustaság nem hazafiasság. Az hazafiasság, hogy valaki kimegy dolgozni, hogy az itthon élő családját eltartsa.
2014. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
60%

"Amíg mi élünk, addig a cigányság nem veszi át a hatalmat, 2-es!"


Ja, csak már átvette, ők a vezetőink, nekik fizeted az adót szóval. És mi a terved ? Az interneten billentyű harcolva megvéded a magyarságot attól a pár cigány bűnözőtől akik néha nagy nehezen feltévednek, halált megvető bátorsággal véresre kommenteled az ujjaid ?

2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Nem leszel attól angol ha kimész Londonba pénzt keresni, hogy segítsd a családod. Ez nem így működik. Én is magyar vagyok és az országon szeretnék segíteni, de a világon attól még léteznek más országok is és miért ne lehetne a hazafiasság miatt mondjuk külföldön nyaralni vagy munkát vállalni. Amúgy is már Magyarországon is alapkövetelmény egy jó álláshoz a nyelvtudás. Ettől még nem leszel kevésbé magyar.
2014. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!