Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar vagyok, annak születtem...

Magyar vagyok, annak születtem, soha nem hagyom el az országot, mindig hű szolgája leszek! Valaki gondolkodik még ilyen hazafiasan?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a nyugati jóléti társadalom, szeretek magyar lenni.Soha nem mennék külföldre,se dolgozni, még kirándulni sem, mert az otthonomat akarom jobban megismerni.Kiszolgáltam már több politikai rendszert, kádár, 90es évek módszerváltós korszaka, mszp, és most fidesz korszak.

De az országot szeretem, és kitartok.ha csak minimálbért keresek életem végéig, akkor is magyar vagyok, soha el nem megyek, mert az országot én szolgálom, és nem fordítva.

Az a baj , kevés magyar gondolkodik már így, vagy tévedtem?

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 6. 14:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
55%

Na most ilyen téren megértelek téged, én is hasonlóan gondolkodok, mert szeretem a hazámat, és rengeteg szép hely van erre, én szinte ideszülettem. Persze jártam már külföldön leginkább azokon a helyeken ami még a régi nagy Magyarországhoz tartozott, mert oké hogy más országhoz tartozik jelenleg, de mégis Magyarország része volt. De ezen kívül egyszer jártam Németországba barátnőm testvéreinél voltunk nyaralni, ilyen téren jó volt, mert időnként jól esik a változatosság, egy teljesen új világ számomra, olyan szinten jó volt, de már akkor éreztem hogy hosszabb távon nem érezném jól magam.


Én itthon érzem jól magam, viszonylag jól keresek, bár az aggodalom megvan sajnos hogy mikor vágnak ki, mikor változik a helyzet, mert semmi sem biztos. És nekem az országba egyedül a jelenlegi és az elmúlt évek kormányával van bajom amikor mindent tönkretettek ami jó volt, és jó lett volna nekünk.

Sajnos nagyon elszúrtak sok mindent, ami nagy baj, ennyiből nem szeretem mert mi isszuk a levét ezeknek. Meg persze a kisebbség is az ami nekem gondot jelent sajnos. De ugyanakkor szeretek még itt élni, mert azért van történelmünk amire büszkék lehetünk, rengeteg szép táj, műemlékek, és még sorolhatnám.


Én is hű vagyok a hazámhoz, de ameddig ilyen rosszak a körülmények addig nem fogok kiállni mellette, csak is akkor ha egy társaság magát a jóllétet és tényleg a jót tudná nekünk biztosítani és megteremteni annak érdekében hogy ez az ország újra élhető legyen, és végre helyre álljon a rend amit nagyon sokan megérdemelnének!

2014. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
62%
Ha neked ez jó, csináld, én amint tudok lelépek.
2014. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
biztos van ilyrn. mindenki mas. en speciel utalom ezt a helyet. megcsomorlottem tole, el is tepek 2-3 even belul. de biztos olyan is van mint en
2014. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
37%

"biztos van ilyrn. mindenki mas. en speciel utalom ezt a helyet. megcsomorlottem tole, el is tepek 2-3 even belul. de biztos olyan is van mint en"


Nem is kevés. Megközelítőleg 9 millió korcsfajú él ma a országba. Bár magyarbul lenne ennek egy tizede.

2014. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%

"Bár magyarbul lenne ennek egy tizede."


Akkor már akár magyar emberekből állhatna a kormány is.

2014. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
59%

Hát, én dolgoztam külföldön, meg a jövőben is fogok, de ott letelepedni nem tudnék.


Azaz igazság, hogy utálom a nyugati társadalmakat, a liberalizmus, azt a szabadosságot.Csak és kizárólag a pénz miatt csinálom.


Idegnyelv tanulásnál is csak a pénz motivált.


Kell a pénz, hogy felépítsem az életemet Magyarországon.Anélkül nem megy.

2014. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
28%

"Azaz igazság, hogy utálom a nyugati társadalmakat, a liberalizmus, azt a szabadosságot.Csak és kizárólag a pénz miatt csinálom. "


Akkor te magyar ember vagy. Nyugatiakat kifosztani nem szégyen, a magyart az.

2014. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%
Én is így gondolkodtam: egészen addig, amíg egyszer nem mentem külföldre kirándulni. Na akkor ráébredtem, hogy ez itt egy sz@rfészek.
2014. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
64%

Olyan marha nehéz felfogni, hogy a liberalizmus meg a hazaszeretet nem zárja ki egymást. Csak az lehet igazi magyar,aki minden sarkon Horthy-szobrot állít, meg a cionista összeesküvőket keresi.


Semmi baj nem lenne ezzel az országgal, ha néhány paraszt kihúzná végre a fejét a seggéből, és észrevenné, hogy a Nap nem Magyarország körül forog.

2014. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
22%

"Olyan marha nehéz felfogni, hogy a liberalizmus meg a hazaszeretet nem zárja ki egymást. Csak az lehet igazi magyar,aki minden sarkon Horthy-szobrot állít, meg a cionista összeesküvőket keresi."


A Horthy szobroknak meg a cionizmusnak nincs köze a hazaszeretethez.


Viszont a liberalizmus és a hazaszeretet igenis kizárja egymást.

A liberalizmus internacionalista ideológia, az internacionalista szocik méltó utódjai, csak ebben világpolgárok és nem világproletárok vannak.


Emellett ott vannak a világegységesítési, világállammal kapcsolatos globalista törekvések.Ez által megszűnnének a nemzetek.

A liberalizmus és a hazaszeretet főleg ezért zárja ki egymást.

Nem lehet valaki nemzeti és nemzetellenes egyszerre.

2014. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!