Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok, ti szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti szeretnétek anyuka lenni egyszer?

Figyelt kérdés

Azon 18-25 év közötti lányokra vagyok kíváncsi (de inkább minél fiatalabbra) aki egyszer szeretné átélni az anyai örömöket. Manapság olyan kevés fiatal lány szeretne anyuka lenni. Ez amúgy elszomorító. Persze nem azt mondom, hogy egyből az legyen csak a tervei között legyen, hogy 10... x év múlva szeretne anya lenni. Egy férfi számára annál nagyobb öröm nincs, ha gyermeke lesz mivel így biztos, hogy tovább viszi a génjeit.


Aki nem szeretne az miért nem? Még egyszer mondom nem most azonnal, csak legyen a tervei között, hogy 1x szeretne ő is anya lenni.


(Ja és senki se gondolja, hogy perverz vagy pedo meg mi egy s más vagyok, csak egy szimpla kérdés volt.)



2014. aug. 24. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Igen, szerepel a terveim között. :)
2014. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és persze kort is írjatok ha nem gond :)
2014. aug. 24. 23:05
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, de legkorábban 26-28 évesen. Most van egy barátom, akit apaként is el tudnék képzelni, ha kitart addig a kapcsolatom. Én reménykedek. :)
2014. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Már hogyne szeretnék, de előtte vagy 2 évig dolgozni szeretnék. Úgyhogy 25 évesen én már gyereket akarok, csak legyen akitől
2014. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18L
2014. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én szerető férjet akarok, tervemben 2 gyerek van, egy fiú, egy lány.A fiú Rómeó lenne, a lány Amália.Kedvenc neveim :) 12/L
2014. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon szeretnék!Néha eszembe jut ilyesmi!3-4 gyermeket szeretnék,nekem is 3 testvérem van és nagyon jó volt együtt felnőni!L/19
2014. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
17 éves vagyok és az egyetem után szeretnék dolgozni és utána gyerekeket vállalni :) De nem szeretném nagyon későn, tehát 30 fölött semmiképpen sem :) nekem a 25-27 ideális lenne, persze csak ha megvan a megfelelő háttér a férjem aki szeret :)
2014. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jó látni, hogy vannak még ilyen lányok/nők :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. aug. 24. 23:14
 10/22 anonim ***** válasza:

Jajj én már alig várom, hogy egyszer saját gyermekem legyen, imádom a gyerekeket, sokszor szoktam rájuk vigyázni és ááá! :)

Persze várat még magára, jövőre befejezem a sulit, utána elhelyezkedek, stb., de 26-28 éves korom körül az első gyermekemet szeretném a világra hozni. :)


21/L

2014. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!