Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp miért tömi hazugságokk...

Az mszp miért tömi hazugságokkal a magyar választópolgárok fejét? Megtéveszti az embereket!

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:17
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon jó az üvegzseb politika a fidesz részéről!

Ammennyit befizetsz (félreraksz) nyudíjba, annyit kapsz vissza.

Sajnos nagyon sok ingyenélő van országunkban, akik semmit nem fizettek be mégis kapnak nyugdíjat, és hozzáteszem, olyan emerek főleg, akik dolgoztak, csak éppen "elfelejtettek" a nyugdíjra gondolni és ezt mások befizetésiből pótolják.


Ekkora szemétséget!


És azokat is el kell tartani, akik hatalmas nyugdíjakat kapnak csak azért, mert megvédték a redszerváltás előtti kommunista világot. pl. katonatisztek, akik a semmiért (mert a legtöbbje csak ivott és nem dolgozott) mértéktelenül nagy nyugdíjat kapnak a mai napig.

Egyik ismerősöm ezredesi ranggal ment nyugdíjba és a mostani nyugdíja 188 ezer forint. A minisztériumi embereket el nem felejtve, akik most is hatalmas nyugdíjakat tesznek zsebre!


Én biztos, hogy maximumot húznék a nyugdíj összegénél.

Többet nem fizetnék ki egyetlen egy embernek sem, akár jobbos vagy akár balos is!

2010. jan. 20. 14:45
 12/34 anonim ***** válasza:
Azért mert politikusból vannak!
2010. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Majdnem elfelejtettem!


Ismerek egy nénikét a lépcsőházunkban, aki 36 ezer forint nyugdíjat kap és mindennap kiáll a temetőhöz virágot vagy valami apróságot árulni, hogy kiegészítse a nyugdíját. Még takarítást és mosást is vállal 72 évesen.

2010. jan. 20. 14:53
 14/34 A kérdező kommentje:
KSH adatai szerint 1,8 millió rokkantnyugdíjas van az országban és 100 ezer nyugdíjas 150 ezer forint feletti nyugdíjjal rendelkezik!
2010. jan. 20. 15:17
 15/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom mit gondoljak egy olyan emberről, aki meg van lepődve azon, hogy a politikusok hazudnak, és még azt se tudja, hogy ezt miért teszik. Igen kérdező, rólad beszélek. Ezek annyira evidens dolgok, hogyha ezt meg kell kérdezned, akkor nem tudom hol éltél az elmúlt években.
2010. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
50%
1,8 millió rokkantnyugdíjas???Ezt a marhaságot honnan vetted?420 ezer van korhatár alatti és kb 400 ezer korhatár feletti de őket lehetne öregségi nyugdíjasnak is nevezni mert már 62 év felett vannak.Rendszerváltás után az 50 éven felülieket,aki kérte lenyugdíjazták mert nem tudták másképpen kezelni a munkanélküliséget,1,5 millió munkahely szűnt meg.
2010. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
90%
ugyanazért amiért a fidesz is.
2010. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 X. Maté ***** válasza:
0%

14:36

Az mszp nem hazudott! Te értetted félre!


Nem lesz Gáz,(!) Áremelés! :)

Egyébként szerintem a fidesz sokkal jobban próbálja bemocskolni az mszp-t mint fordítva.


A fidesz ígérheti, hogy lazítások lesznek, de ha tényleg meg is tenné, akkor véglegesen teljes csődbe menne az ország.


Az mszp is hazudik, de én azt veszem észre és úgy gondolom, hogy csak megszorításokkal lehet kihozni az országot ebből a helyzetből.


És végül a jobbikról pár szót, mert furcsa módon senki nem említette eddig :)Tőlük mit várnak az emberek, akik rájuk szavaznak? :D Nevetséges, hogy mennyi követője lett egy SZÉLSŐ jobb oldali pártnak... Félnek az emberek a kommunizmustól? A fasizmustól jobban kell ;)

2010. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 X. Maté ***** válasza:
0%

15:45


A kommunizmus idején se volt szükség annyi munkásra, de alkalmaztak mindenkit és az emberek nem akarták a kommunizmust így jöttek a munkanélküliek...

2010. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

. Elképeszt az a tudat hogy a mai parlamenti pártok milyen szinten ostobának nézik az amúgy értelmesnek mondható és felelős választópolgárokat! Hihetetlen az arrogancia hogy pontosan mert nem mondanak semmit árulnak el magukról mindent. Avagy, sem program, sem cselekvési terv, de még három különböző felfogású közgazdász sem vitat meg semmit. Jönnek mennek a BKV MÁV stb vezetők, dagad a kibukó korrupció, és nincsenek okok megnevezve, sem felelősök, a megoldás alternatíváit pedig sziluettjében sem kívánják vázolni! Egyszerűen ez az attitűd teljesen egyértelművé teszi a számomra, hogy csak a hatalom, ami a parlamenti pártokat úgy zusamenn érdekli. Nem számít hogy a társadalomnak valami halovány esélye legyen a valós és nem fényezett a realitásokra épülő mai magyar igazság megismerésére. Nem érdekes hogy valami rálátás szerű képet alkothasson arról hogy milyen elképzeléseket is látnak megvalósíthatónak a pártok, és hogy a választások alapját jelentő tájékoztatást megadják. Szellemi diktatúrával akarnak a választói akarat logikus értékei ellen hatni, és csak az uszító a propaganda gyársorok által kiokádott demagóg frázisok mintáját lobogtatva, választatni! Nem a programok mellé felsorakozott, a saját érdekeiket világosan szolgáló érvek amik a jó választót jellemzik, "szerintük" hanem a csokorba szedett kampányszövegekkel és a szókopásig mormolt mantraszerű köpésekkel, kábítható lehet a jó választópolgár. Ahogy a levelemből kiderült, elég mérges vagyok, és erős felindultságomba, gondolkodni kezdtem.

Egy banda a Fidesz és az MSZP is, és mind a kettő az inaktívokat akarja elcsábítani, Bokros a felső vállalkozói réteg és a multinacionális érdekeit képviseli. A Jobbik aki teljes irányváltást szeretne, de mivel a mai parlamenti erők ezt szeretnék a legkevésbé, mindennek lehordják mert képtelenek mind az érveikkel, mid a programjukkal vitatkozni. Ha értelmes és előremutató, viszont a múltat feltáró választás lenne, akkor a Jobbik nyerné a választásokat.

2010. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!