Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az az Új Világrend?

Mi az az Új Világrend?

Figyelt kérdés
Annyian mondják, hivatkoznak rá, és már Mo-on is elszólták magukat a politikusok, hogy ezt a New World Ordert építik. De mi is lesz ez tulképpen?

2014. szept. 22. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

George Bush beszélt nyilvánosan erről először 1991 szeptember 11-én.


http://www.youtube.com/watch?v=byxeOG_pZ1o


Teljesen véletlenül kerek húsz évre rá, 2001 szeptember 11-én volt a "terrortámadás"...

2014. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 quetzalcoatl ***** válasza:
A globális hatalmi elit kontrolljának kiterjesztése lehetőleg minél nagyobb területre, minél több emberre, valamint az információáramlás ellenőrzése. A végcélt még kevesen ismerik. A módszerekben nem válogatnak. (Háború, korrupció, zsarolás, lázadások szítása, választási csalás stb stb. körbe kell nézni Líbiában, Szíriában, Irakban, Afganisztánban, Ukrajnában.
2014. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Egyesek azt hiszik, hogy mi (a Rockefeller család - D. J.) egy olyan titkos szövetséghez tartozunk, amely az Egyesült Államok valódi érdekei ellen tevékenykedik, családommal együtt 'internacionalistának' minősítenek, aki összeesküszik világszerte másokkal, hogy létrehozzon egy integráltabb globális politikai és gazdasági világrendszert - egy egységes világot, ha úgy tetszik. Ha pedig ez a vád ellenem, akkor büszkén vállalom, hogy bűnös vagyok."


(David Rockefeller, a Council on Foreign Relations - a Külkapcsolatok Tanácsának elnöke 1970-től 1985-ig és a Trilateral Commission - Háromoldalú Bizottság alapítója, írja ezt 2002-ben megjelent Emlékiratainak a 405. oldalán


az uj vilagrend nem egy jo elkepzeles, vilagkormany etc etc.ok iranyitjak a vilagot..a 13csalad Rockefeller,Rotschild etc etc nezz utana ha erdekel jobban a dolog.

2014. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, mindenkinek ment a zöld kéz, de mi a célja? Ok ellenőriz engem, és?
2014. szept. 22. 13:52
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

"Teljesen véletlenül kerek húsz évre rá"


Te matekból taknyoltál, igaz?


"Annyian mondják, hivatkoznak rá"


Urban legend szintű agymenés, amit egypár fantáziátlan, unatkozó, paranoiás talált ki. Kémtréltől kezdve, a gyíkembereken át, természetesen a gonosz zsidókig. Szerintem wikipedián meg más helyeken többet tudsz meg. Erre való a google.


"ezt a New World Ordert építik"


Amekkora kőművesek, elég ciki, hogy már évszázadok óta építik. Ráadásul tininácik rántják le naponta a leplet a népirtó és népbutító terveikről. Szóval szerintem nem kell aggódni, mert elég nagy lúzer egy banda ez a háttérhatalom.

2014. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5ös gondolom az is csak teljesen veletlen egybeeses hogy a kovetkezo nagy haboru elott keresztenyeket uldoznek majd a vilagban.tessek lassek ISIS meszarolja oket...veletlen hat persze..de egyebkent a legegyszerubb modja annak bebizonyitasara hogy letezik ez az elit,az az hogy 911 felveteleit megnezzuk.ott latszik a felvetelen hogy szabalyosan robbant az epulet..csak a vak nem latja..ennyi kesz..ja igen meg a WTC7 ami "magatol" osszedolt..annyira magatol hogy valszeg azt az alapjainal berobbantottak.na mindegy epul az orwelli vilag.
2014. szept. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"ISIS meszarolja oket"


Az IS nem csak keresztényeket mészárol, hanem mindenkit, aki nem velük van. Pl. nem hinném, hogy egy buddhistának vay egy ateistánik megveregetnék a vállát. Szimplán fanatikus elmebetegek.


"veletlen egybeeses hogy a kovetkezo nagy haboru elott keresztenyeket uldoznek majd a vilagban"


??

A keresztényeket már sokszor üldözték a világban. Szerintem legalább ajduk meg a látszatát annak, hogy ez Európa és ne 2000 éves mítoszgyűjtemények adják az alapot a gondolkodáshoz. Semmivel sem vezet előrébb, mint az IS agymenése.


"hogy 911 felveteleit megnezzuk.ott latszik a felvetelen hogy szabalyosan robbant az epulet"


Ez miért bizonyítsa, hogy létezik az elit? Ez max. azt bizonyítaná, hogy valakik előre megszervezték. Miért kell belevizionálni egy háttérhatalmat? Bőven elég az is, hogy az akkori elnöknek érdekében állt háborút kirobbantania.

2014. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen megterveztek a komuvesek,ez a baj latod tovabb kell menni itt nem csak holmi csibeszseg van hogy az akkori elnok ezert terveltette ki hogy iraki haboru legyen...a-a,ha megnezed JFK halalat nagyon erdekes hogy egy bizonyos Rotschild nevu csalad tulajdonat kepzo Federal Reserve ellen szervezkedett ugy,hogy a FED helyett az allammal nyomtattatott dollart a torveny modositasaval ha jolemlekszem.erdekes hogy nemsokra ra meghalt es utana Lynden B.Johnson vette at a barsonyszeket es etorolte egybol ezt a torvenyt..hmm erdekes.
2014. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

65-ös!


Nem kell gúnyolódni, véletlenül elrontottam az évszámot, biztos veled sohase történik meg.

Most mondjam azt, hogy te meg nyelvtanból buktál, mert hemzsegnek a helyesírási hibáktól a hozzászólásaid?

Ez a lekezelő, nagyképű, arrogáns dumád nem csak nekem szúr szemet.


Már elnézést, de nem te vagy a hunyó, mikor betű szerint mindig mindent elhiszel, amit a politikusok mondanak, szerinted Gyurcsány és Orbán mindig csak és kizárólag az igazat mondja.


A wikipedia, mint autentikus forrás... Nem is beszélve a google-ról.


Kétkedés, önálló gondolatok. Na annak vagy te híján.


Ha a kormány azt mondaná, hogy lapos a Föld, te azt is elhinnéd, mert a "hivatalos verzió" a szent és sérthetetlen számodra.


Gratulálok! Te vagy az ideális alattvaló, aki garantáltan nem kétkedik, nem gondolkodik, csak hajbókolva szolgálja az aktuális kormányzatot!

2014. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 egyetertek!:)hivatalos verzio ugyanmar..:) hivatalosan Magyarorszag jobban teljesit, elhiszed nekem?
2014. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!