Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az az Új Világrend?

Mi az az Új Világrend?

Figyelt kérdés
Annyian mondják, hivatkoznak rá, és már Mo-on is elszólták magukat a politikusok, hogy ezt a New World Ordert építik. De mi is lesz ez tulképpen?

2014. szept. 22. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt politikáról? Ez szimplán csak egy konteó és inkább van a helye az ezo kategóriában, mint itt.

Melléütni a billentyűzeten vs. 2001-1991. Ki nyerne? xD

Amiről beszéltek az nem éppen józan gondolkodásra vall. Ennyi. De akkor ilyen alapon ti meg mindent elhisztek, amit valamelyik konteó blog hoz le. Ez mennyivel jobb? Mert az az igazság, hogy ezek nem a ti következtetéseitek, hanem összeszedtétek világhelyzetéről, idokjeleiről, stb. Szintén nincs benne önálló elmélkedés. :D


"mikor betű szerint mindig mindent elhiszel, amit a politikusok mondanak"


Mi bajod? Hol volt erről szó? Honnan jött ez? Mi a...?


"A wikipedia, mint autentikus forrás... Nem is beszélve a google-ról."


Elárulnád te honnan szerzed akkor az infókat? Hm?


"Ha a kormány azt mondaná, hogy lapos a Föld, te azt is elhinnéd"


Hogyan jön egy mondjuk természettudományi kérdéshez a kormány véleménye, meg az, hogy mit mond? Nem tudom, te milyen környéken élsz és ott hogyan tájékozódnak az emberek...de nálunk suliban, atlaszokban, stb. megtalálunk mindent.

Szerintem kezeltesd magad ezzel a kormány/politika/világhatalom megszállottsággal.


"Gratulálok!"


Köszi. Remélem csak trollkodtok.

2014. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10# en pl nem a konteoblogokrol tudom amit tudok ilyenkor mivan? es nem hiszek el mindent onnan,de pl 911 eseteben megneztem a felveteleket,megneztem a tenyeket es levontam magamban a kovetkeztetest hogy kamu az egesz..ilyen egyszeru.
2014. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én erről tudok: [link]
2014. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az új világrend egy totáldiktatúra, ahol a társadalom két részre oszlik: vezetőkre és rabszolgákra. A vezetők elkülönülten élnek mérhetetlen gazdagságban, míg a rabszolgák egy globális méretű koncentrációs táborban nyomorognak állandó félelemben. Ebben a rendszerben mindenkit megfigyelnek, csak az kaphat meg, vagy érhet el valamit, aki tagja az illuminatinak, viszont akit nemkívánatos személynek tartnak, az még a boltokban sem vásárolhat és vizet sem ihat.

Nyomor, szenvedés, félelem és halál vár ránk.

2016. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!