Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellopták az iPhone-omat, de a...

Ellopták az iPhone-omat, de a rendőrség hallani sem akar arról, hogy DNS mintát vegyen a házibuli résztvevőitől. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek olyan telefonszámok/sms-ek a telefonodon, amik esetleg problémákat okozhatnak állami szinten.
2014. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy, ha a család neved nem O-val kezdődik és nem rbán-ra végződik, akkor ne is számíts DNS mintavételre..:|
2014. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Most a kérdés egyszerű provokáció akar lenni?


Ha nem,akkor máskor figyelj jobban a telefonodra,és tartsd zsebben. Pláne ha egy nagyobb értékű telefonról van szó.

2014. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Másnak miért nem kell jobban figyelnie? Pláne, ha olyan hű de fontos titkok vannak raja? Fideszbérenc vagy-e?
2014. okt. 6. 19:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Most el foglak keseríteni, de...

1. Ha nincs meg a telefon, akkor miért vennének előre DNS-t? Mivel hasonlítanák össze?


2. Ilyenkor megpróbálják a telefont "bemérni", ami hetekig / hónapokig is eltarthat. Addigra már vagy bemérhetetlen állapotban van, vagy az x-edik orgazdánál jár, és aki ellopta, annak már bottal ütheted a nyomát... Ha nincs valami spéci tanú, vagy biztonsági kamera nagyon szuper személyleírással, akkor pórul jártál. Sőt, a rendőrök munkamorálja se mindig a legjobb, mivel minden lépést több 10-100 oldalas jelentésben ki kell fejteni...

2014. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell kiemelni, hogy iPhone? Ne legyél annyira gizda arra, hogy van egy olyanod, pláne úgy, hogy több embert is meggyanúsítasz lopással, holott lefogadom csak bepiáltál, aztán elhagytad. A rendőrség ilyen csipcsup ügyeknek nem adja meg a prioritást, egy alma logó nem egy elsőbbségi pecsét, állítom a helyi rendőrkapitányságon legalább 40 eltűnt telefon után nyomoznak, a DNS minta vétel meg egyenesen röhejes, két olyan labor van az egész országban, ahol ilyenekkel foglalkoznak, ami szinte állandó jelleggel foglalkoztatva van, többnyire gyilkosságos és egyéb dolgok elemzésével.

Nevetséges vagy, tudom, hogy nem szép dolog, de remélem már 8 cigány kezén átment és egy piacon már új gazdát is talált.

2014. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Kösz, de én úgy érzem nekem is jár a DNS vizsgálat, akár hasznos, akár nem. Itt elvekről van szó! Különben az én adómból nem sokat látnak a jövőben!

2014. okt. 6. 19:40
 8/17 A kérdező kommentje:

Látom, egy páran nem értik, mire céloztam. Hogy kinek az esküvője után volt DNS vizsgálat :)))))

Amúgy nincs is Iphone-om...

2014. okt. 6. 19:42
 9/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


én értettem mire céloztál,ezért kérdeztem,hogy provokáció e a kérdés.

A nagyoknak sok minden meg van engedve,míg te és én kishalak vagyunk. Ehhez jó ha hozzászoksz.

2014. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, a tiedből lejött, hogy érted a kérdést. Annak üzentem, aki kérdezi, miért kell gizdáskodni, hogy Iphone :)))
2014. okt. 6. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!