Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik MSZP-bérenc? Vagy...

A Jobbik MSZP-bérenc? Vagy csak a Fideszt akarja kiütni a nyeregből?

Figyelt kérdés

szóval ha megnézzük a Jobbik megszólalásait, szinte mindegyikben bírálja a Fideszt. teszem hozzá jogosan. ezt vajon azért csinálja, mert az MSZP pénzeli őket, és ezzel akarja lejáratni a Fideszt, hátha nyernek még1x, vagy azért pocskondiázzák vég nélkül az ellenfelüket, mert ők akarnak kormányt alakítani?


köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.


eddig nagyon bíztam a Jobbikban, rájuk szeretnék szavazni. a Fideszt eleve elítéltem, bár jobb mint az MSZP. kormányt kell váltani, csak nem tudom, ez majd merre viszi az országot...


2010. jan. 24. 11:26
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
75%
Jézusom, a népet lehet vezetni mint a birkákat...
2010. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A Jobbik BIZTOSAN NEM!

...de, az nem elképzelhetetlen, hogy a Fidesz az MSZP-vel köt érdek-szövetséget azért, hogy a 2/3-os törvényeket, a számukra legjobban megfelelően tudják megváltoztatni. ugyanis, SOSEM LENNE SZABAD azt ELFELEJTENI, hogy mind két tábor, jelenlegi vezető tisztségviselői, ugyanabból a marxista-leninista emlőkből táplálkoztak, ill. a kádári MSZMP bölcsőjében ringatóztak, és élvezték a rendszer, minden gondoskodását és előnyét!

lásd; Csillebérc, Zánka akkori úttörő és KISZ funkcionárusai (Gyurcsány-Orbán stb. "Pajtások")

2010. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

ma 11:52!


én úgy tudom, megbízható hírforrásokra támaszkodva, hogy az "izraeliták", egy bizonyos szerződés megkötésével a napokban, a Magyar Demokrata Fórum (MDF) pénztárosai lettek!

2010. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
nem tudom, te ezt a következtetést honnan vontad le, az mszp-t sokkal jobban bírálja a Jobbik, mint a fideszt... a fidesszel hajlandó lenne együttműködni olyan területeken, programpontokon, amelyekben ugyanazt a nézetet képviselik
2010. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
Tudjátok ha elmennétek az ELTE politológia szakára érdekes dolgokat hallanátok ezzel kapcsolatban.Nagyon érdekes dolgokat.A fidesz legnagyobb ereje abban rejlett mindig is hogy az egész jobboldali szavazóréteget lefedte.Ez már nincs igy köszönhetően a jobbiknak.Az idei választáson a fidesz olyan előnnyel nyert volna hogy az MSZP töbet labdába sem rúghatott volna.Ez sem lessz igy a jobbik miatt,mivel a fidesztől is sok szavazót szívott magába.Köztük engem is.De ennek már vége.Olyan emberekel beszélgettem akiknek ez a szakmájuk és nagyon nagyon elgondolkoztattak ezzel kapcsolatban.
2010. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
29%
Előző vagyok,erre a kérdésre majd akkor kaptok választ amikor a fidesz nem kapja meg a 2/3 ot és a jobbikkal kell együtt szavaznia bizonyos változtatásokkal kapcsolatban.És figyeljétek meg akkor a jobbik nem fog olyan dolgot megszavazni ami az MSZP nek rosssz lenne.Az MSZP tudja hogy 3 buta szavazócsoport van MO-n.A nyugdíjasok,a cigányok,és a jobbikosok.Mind háromnak elég jelszavakat skándálni és már mennek is a fülkékhez.
2010. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15:39


Vagy gyenge az ELTE politológia, vagy a közelében nem jártál még a politológia szaknak, ha azt hiszed, hogy van egy "jobboldal", aminek az egészét a fidesz integrálná, ha nem lenne a jobbik, amely kihasított magának egy részt a "jobboldalból". A jobbik mostani szavazóinak kb. fele még a baloldalon volt 1 évvel ezelőtt.

2010. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma15:39/15:42!

még jó, hogy a Fidesz nem szerzi, NEM SZEREZHETI! meg a JOBBIK-nak köszönhetően, a 2/3-os többséget!

Egyed uralkodó... (egy párt rendszert, szeretnél, nem volt még eléggé elrettentő példa a múlt??) Orbán diktátor úr által vezetett párttal, képzeled megoldani az ország rendbetételét?? "kis naív!" az ELTE politológia szakán, új tantárgy lenne az agymosás... a tömegpszichózis???

...ez számomra teljesen új!

2010. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
idióták attól még hogy megvan a 2/3 ad nem lesz diktátor meg egypártrendszer.Ezzel csak az MSZP ijeszteget.A jobbik pedig igenis sok szavazót szívott el a fidesztől.
2010. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés mi lenne ha nem lenne jobbik.Elmondom az lenne hogy a fidesz hihetetlen sok szavazatot szerezne a volt mszp szavazók pedig nem mennének el szavazni vagy pedig páran a fideszre szavaznának.Az MSZP nek igen is jól jött a jobbik sikere ha másért nem azért is hogy a sok nyugdíjjast rímisztgethessék a fasiszta veszéllyel.
2010. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!