Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a Jobbik az...

Szerintetek is a Jobbik az egyetlen, értelmes párt ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szeretnék véleményeket hallani, hogy ti mit gondoltok a Jobbikról.

Ha lehet akkor ne azzal gyertek hogy szar, fos, náci stb...

Indokoljátok meg, hogy miért rossz vagy éppen miért jó! A válaszokat előre is köszönöm!



2014. okt. 17. 18:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%
A legértelmetlenebb párt. Csak megvalósíthatatlan propagandája van, amiben teljesen tönkre menne az ország.
2014. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2014. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%

Az túlzás, hogy annyira jók.


Viszont, a jelenlegi felhozatalból tényleg ők a legjobbak.

2014. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
Nekik legalább van programjuk. Egy részét valóban nehéz lenne megvalósítani, de ha a másik része megvalósulna, már az is előrelépés lenne. Amúgy a fidesz sok ötletüket megpróbálta megvalósítani (sajnos csak próbálta, és eléggé tökéletlenül sikerült). De ami tény: ahol eddig lehetőséget kaptak, ott általában jelentős fejlődés ment végbe a ciklus alatt (pl. Gyöngyöspata). Most több polgármesterük lett, majd érdemes lesz figyelni a teljesítményüket, én nagyon kíváncsi leszek rájuk.
2014. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! (Azért jöhetnek még ha akarjátok!)

Az 1. válaszolót mondjuk nem nagyon értem, mert ahol a Jobbikos polgármester van, ott azonnal beindul a munkahelyteremtés a magyar-roma együttélés.

2014. okt. 17. 19:20
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom.

Annyit viszont igen, hogy többire az értelmetlenség jellemző.

2014. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
8%
az egyetlen akit külföldről pénzelnek és tudja magát reklámozni, sok sok rubel
2014. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
32%
A Jobbik tipikusan az a part, amit olyan emberek visznek, akik nem ertenek ahhoz, amirol beszelnek es amit iranyitani akarnak. A kormanyra kerulesuk egy ev alatt csodbe vinne az orszagot. Ilyen az amikor soha az eletben ertelmes munkat nem vegzett torteneszek alapitanak partot, akiknek lovesuk sincs rola, hogyan mukodik a vilag.
2014. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%
Miért 8-as, "hogyan mukodik a vilag"? Mondd, hallgatlak!
2014. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem egyáltalán nem értelmes párt.

Személyesen ismerek Jobbikos képviselőket, párttagokat. Nagy színjáték az egész, a vallásosság, az elvek. Életükben nem éltek így, aztán most játsszák a szerepüket. A politikához alig-alig értenek. Szervezetlenek. Sok hülyeséget nyilatkoznak.

Nekem olyan amatőr benyomása van az egésznek.

2014. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!