Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért "kergetik" a...

Sokan miért "kergetik" a tolvajkergetőket?

Figyelt kérdés
Állandóan és sokan jelentgetik a facebook oldalukat, olyan sokan jelentik hogy mindig felfüggesztik az aktuális oldalt. Miért fáj valakinek hogy egy társaság bűnözőket kap el?
2014. okt. 25. 17:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
34%
Mert törvénytelenek. Bűnözőket minden országban csak a rendőrség foghat el.
2014. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
29%

Most komolyan mindenki ilyen ostoba/demagóg?

Ez is, mint tomcat mindegyik vállalkozása arról szól, hogy náculhasson és pénzt is kapjon érte...


(Amikor eszembe jut fb-on, yt-on mindig jelentem őket, pl. most.)

Köszi.

2014. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
35%
Mert önbíráskodás
2014. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

" Mert törvénytelenek. Bűnözőket minden országban csak a rendőrség foghat el."


Mindig rendőrt hívnak, nem ők állítják elő a tolvajokat.

2014. okt. 25. 17:40
 5/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem kötekedni szeretnék, de tényleg nem értem... Szóval akárhány részt láttam, mindig követték a bűnözőt, majd kihívták a helyszínre a rendőrséget. Miért önbíráskodás meg náculás ez? Ha valaki bűnöző, akkor azok inkább a tolvajok, nem?
2014. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
68%
mert az előző válaszolókhoz hasonlóan tele van olyan proli nyomorék szerencsétlenekkel az ország, akik inkább megvárják míg velük is történik pár negatív dolog, és csak akkor kezdenek el gondolkozni, hogy nem hiába létezett a magyar gárda, vagy a tolvajkergetők. Álomvilágba élnek, és teljesen átmosta már őket a média
2014. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
A másik hogy a rendőrség nem igazán kapja el a tolvajokat.
2014. okt. 25. 17:53
 8/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem elég liberális így is ez a tetves ország, még a tolvajokért is ki kell állni?!...
2014. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
39%

Pontozás alapján láttam erősen, hogy itt nem a véleményt és a kérdésre adott választ értékelik, hanem azt, ha az a tolvajkergetőket védi.


Én is sok részt láttam, és néhány dolog feltűnt.

1) önbíráskodás

2) személyiségi jogok megsértése

3) rasszizmus (ha cigány lop, akkor akár többször is utalnak rá, hogy természetesen cigány, de amikor magyart fogtak el véletlenül sem utaltak arra, hogy na akkor ő most milyen is).

4) ha nem egy tomcat-féle alak csinálná, akkor még el is hinném talán a jó szándékot.

2014. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
78%
5-ös vagyok. Még mindig az a kérdésem, hogy mitől önbíráskodás? Nem pontozok le senkit, jogilag analfabéta vagyok.
2014. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!