Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért "kergetik" a...

Sokan miért "kergetik" a tolvajkergetőket?

Figyelt kérdés
Állandóan és sokan jelentgetik a facebook oldalukat, olyan sokan jelentik hogy mindig felfüggesztik az aktuális oldalt. Miért fáj valakinek hogy egy társaság bűnözőket kap el?
2014. okt. 25. 17:26
1 2 3 4 5
 31/48 tetro ***** válasza:
0%
20.38 de hát róluk szólt a kérdés... :D
2014. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
81%

20.38


A kérdező csupán nem érti, hogy miért baj ha valaki bűnözőkre vadászik. Én sem értem, amikor ez csak egy reakció egy olyan problémára, amely ha megtörténik, akkor károsulton senki sem segít.

2014. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
81%

A tolvajkergetők teljesen beleférnek a jogállamba.


Eddig nem öltek meg senkit, nem vertek agyon senkit, nem zártak be senkit.

A rendőrök munkáját segítették.


Magyarországon kevés a rendőr, sok a lopás.Emiatt logikus, hogy létrejönnek önvédelmi civil szervezetek.

Ezt nevezhetnénk úgy, mint a társadalom immunrendszere.

2014. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

"Bűnözőket minden országban csak a rendőrség foghat el."


Ha ez Magyarországon is így lenne, akkor nem lenne szükség többek közt a Tolvajkergetőkre sem. Nem mondhatom, hogy a magyar rendőrség egyet sem kap el, de a piti kis tolvajokkal túl kegyesen bánnak (pl pár óra múlva szabadok), valódi büntetésig alig jutnak el, megússzák egy kis ejnyebejnyével és felfüggesztettel, akár sokadjára is (a felfüggesztés ideje alatt természetesen "mintapolgárok").

2014. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Magyarmanó ***** válasza:
67%
1 éve nem voltam itt de sajnálkozva látom, hogy "tetro" még mindig mindenkit elkönyvel nácinak és fasisztának aki véletlenül ki meri mondani az igazat vagy esetleg nem ért vele egyet. Szerintem a nácizásért is kitiltás kéne..na mindegy. A kérdésre válaszolva a Tolvajkergetőket ki kéne tüntetni és munkájukat anyagilag támogatni.
2014. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 tetro ***** válasza:
28%
Szerencsére se nem náciztam se nem fasisztáztam le senkit sem.
2014. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
80%

Csak épp kétszer is "rasszista baromnak" nevezted.


Téged ezen a fórumon mindenki utál, gondolkozz el, miért.

2014. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 tetro ***** válasza:
21%

12.34

értem. majd magamba nézek. de ezek szerint szerinted se náciztam vagy fasisztáztam, ahogy azt az imént állítottad?

2014. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
17%
Jól emlékszem, ide írtam én egy jó kis választ, ami most nincs meg? Úúúgy meg vagyok én már hatva az aktuális polkorrekt trendektől, már nem is tudom kit kell gyűlölni és kit kell imádni...
2014. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 tetro ***** válasza:
42%

18.16

a két dimenziós rajzfilmfigurák világában helyes is az érvelésed. de a valóságban ha valaki azt mondja hogy A rossz, akkor a vele nem koherens B nem feltétlenül jó. logikai alapismeretek kezdőknek...

2014. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!