Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért "kergetik" a...

Sokan miért "kergetik" a tolvajkergetőket?

Figyelt kérdés
Állandóan és sokan jelentgetik a facebook oldalukat, olyan sokan jelentik hogy mindig felfüggesztik az aktuális oldalt. Miért fáj valakinek hogy egy társaság bűnözőket kap el?
2014. okt. 25. 17:26
1 2 3 4 5
 21/48 tetro ***** válasza:
31%
Tomcat nem a tolvajkergetök miatt van elkönyvelve rasszista marhának, ebben biztos vagyok.
2014. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 tetro ***** válasza:
16%

19.38

mi köze ennek bármihez?

2014. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
76%

19:43


Írtál egy példát az önbíráskodásra, én meg írtam egy példát arra, hogy a bűnözők viszont egy az egyben ezt csinálják olyanokkal, akik törvénytisztelő polgárok.

2014. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 tetro ***** válasza:
0%

20.03

akkor ezzel mit igazoltál?

2014. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
65%
Csak annyit, hogy annyira el vagytok foglalva a Tolvajkergetők, mint "önbíráskodó" szervezettel, hogy a másik oldal (általában brutálisabb) módszerei (amiket idéztem is) gyakorlatilag említésre sem méltóak, pedig azokat ártatlan emberek ellen alkalmazzák. Szégyen, hogy ilyenkor is azokon van a hangsúly akik tennének a bűnözők ellen.
2014. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 tetro ***** válasza:
0%

20.22

Tudod ez volt a kérdés...

2014. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
87%

"akkor ezzel mit igazoltál?"


Ezzel is csak azt igazolja, hogy a bűnözőnek több joga van itt mint a normális állampolgároknak. A bűnöző lophat, az életben nem fogják elkapni, ha el is kapják, egy ejnye bejnye után lop tovább. Nem egyszer köztudottan erőszakos, visszaeső bűnözőket kaptak el a tolvajkergetők is.


Engem valahogy nem nyugtat meg hogy bármikor nekem eshetnek, agyonverhetnek, leszúrhatnak, aztán ha el is kapják, megy a hamis tanúzás, kijön az hogy én kötöttem beléjük, és hamarabb kint vannak a börtönből mint én a kórházból. Aztán még örüljek ha nem fenyegetik utána meg a családom is.


És ezek csak kis piti senkik, a nagyobb kutyákhoz hozzá sem lehet érni ugyebár.

2014. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
81%

20:26


Ha elolvasod a kérdést, akkor a lényege az, hogy miért baj, ha egyesek bűnözőket ugráltatnak? Erre írják, hogy mert nem áll jogukban, meg önbíráskodnak. Ezért írtam le, hogy hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy igazából egy bűnöző miket is csinál és milyen módszerekkel. De ugye ez egyeseknek sosem baj, vagy tévedek?

2014. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 tetro ***** válasza:
0%
20.31 ki irt olyat hogy a bünözés nem gond? Egy dolgot viszont tudok. Egy jogállamnak nem jó ha ön jelölt korlátlan rasszista barmok a törvényeket be nem tartva ìtélkeznek és büntetnek.
2014. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
87%

20:35


Mert mint a válaszodban is írtad, ismét azzal van a probléma aki a bűnt üldözi és nem azzal aki a bűnt elköveti. Oké, jogállam, de ebből a bűnözőket is leckézhetnéd, hogy nem jogos elszedni mások dolgait sem erőszakkal, sem anélkül.

2014. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!