Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért "kergetik" a...

Sokan miért "kergetik" a tolvajkergetőket?

Figyelt kérdés
Állandóan és sokan jelentgetik a facebook oldalukat, olyan sokan jelentik hogy mindig felfüggesztik az aktuális oldalt. Miért fáj valakinek hogy egy társaság bűnözőket kap el?
2014. okt. 25. 17:26
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
77%

tolvajkergetők = magad Uram, ha (rendőrséged) szolgád nincs


tetro bácsi múltkorjában még helyeselte, hogy az ún. "cigánygyilkosságok" áldozatainak hozzátartozói kapjanak kártérítést a rendőrségtől, mivel a rendőrség nem végezte jól a dolgát.


Analógiát alkalmazva minden biciklitulajdonos, akinek ellopták a kerékpárját, fizettesse ki az árát a rendőrséggel. Vigye be a számlát és perkáljanak a zsaruk.


Ellopják a kocsidat? Fizessen a rendőrség!

Betörtek hozzád? Fizessen a rendőrség!

Ellopták fényes nappal a mobilodat, pénztárcádat? Fizessen a rendőrség!


Ha már nem akadályozták meg és nem tudták előkeríteni sem az értéktárgyat, sem az elkövetőt, legalább kártérítést fizessenek.


Igaz, tetrokám? :P

2014. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 tetro ***** válasza:
0%

19.50

"tetro bácsi múltkorjában még helyeselte, hogy az ún. "cigánygyilkosságok" áldozatainak hozzátartozói kapjanak kártérítést a rendőrségtől, mivel a rendőrség nem végezte jól a dolgát. "

ilyet biztosan soha nem írtam névtelenbárki

2014. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
77%
biztos lehetsz benne, hogy nem az ujjamból szoptam
2014. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 tetro ***** válasza:
0%

20.36

de. pont onnan...

írogathatnék én is ilyeneket rólad, hogy te egyszer, miket írtál

1. ha annyira sekélyes lenne az életem, hogy ilyen dolgokat meg tudnék jegyezni egy nicknévről

2. ha legalább egy nicknevet felmernél vállalni

3. ha szeretnék hazudozni mint te

2014. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
46%

Mennyi hülye ír ide, édes Istenem! Az egyik jogtudornak képzeli magát, a másik hazudozik összevissza, hogy okosnak meg jólértesültnek higgyék, a harmadik meg simán csak politikai propagandista.


A Tolvajkergetők semmilyen bűncselekményt nem követtek el. Az más kérdés, hogy egyes hatósági személyek a hatalmukkal visszaélve megpróbálják ellehetetleníteni a csoportot, politikai okokból. Miért? Mert amióta beindult a rinya a Magyar Gárda miatt, a mindenkori hatalomnak bármiféle civil önvédelmi mozgalom, ami nincs a rendőrség szigorú irányítása alatt - vagyis nincs megbénítva - nemzetbiztonsági kockázatként értékelődik. Ezért aztán minden törvényes és törvénytelen módszert bevetnek ellenünk. Ennyi.

2014. nov. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
73%

Úgy látom a töröltetés az nagyon megy! És akkor nincs bűnözőajnározás persze.


Pontosan az ilyenek miatt van "önbíráskodás" (ami egy jel az elégedetlenségre).

2014. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan kijelenthetjük, hogy az ember a lopott bicaja kapcsán sehová sem fordulhat (ha meg is teszi, nem történik semmi), és elő sem kerül a tulajdona. Egyesek meg azt várják el, hogy ezt az állapotot tartsuk jónak és demokratikusnak. Normálisak vagytok?
2014. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, miért baj? Azt meg méginkább nem értem, hogy ha végre elkapnak egy szaros tetves tolvajt, miért engedik ki? Hogy újra lophasson...??!

Persze ha egy tolvaj elő is kerül, az ellopott ékszer, pénz, bicaj (nem csalikerékpár) az életben elő nem kerül többé... Ebből kiindulva én is helyeslem a csali használatát. És ha egyszer rajtakapok egy tolvajt a telkemen, nem fogom kihívni a rendőrséget, mert ők és a következmények nem elég elrettentőek a bűnözők számára...


Szerintem jó, amit a tolvajkergetők csinálnak, csak nem kapnak megfelelő segítséget a rendőrségtől (vagy azoktól, akik fentről mozgatják a dolgokat). Arról tényleg nem ők tehetnek, hogy a bűnözők nagy része hupilila, rózsaszín vagy épp türkizkék "színű". De ki nem sz@rja le a származást, bőrszínt??! Aki lop, az egy r°hadék bűnöző, kapja meg a büntetését.

2014. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!