Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép soha nem lesz...

A magyar nép soha nem lesz képes arra hogy a tüntetésekkel elérjék hogy a FIDESZ eltűnjön?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 20:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%

"a FIDESZ foltatja Magyarország építését"


Magyarország "LEépítését" akartad írni ugye? Vagy a stadionokra gondolsz? :D

2014. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%

"Csalással nyert a FIDESZ."


Bizonyíték? Vagy legalább azt írd le, hogy mit tekintesz csalásnak?

2014. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
11%
A netadó (ami egy értelmetlen baromság, bár adná az ég, hogy ez legyen a legnagyobb bajunk...) elleni tüntetésen nem a magyar nép jelent meg, hanem a romboló csőcselékkel súlyosbított balliberális tábor.
2014. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
9%

Előrevetem, hogy Jobbik szimpatizáns vagyok, de pár dologgal egyetértek Viktorral is.


Mi az, hogy eltűnjön a Fidesz? Nem tűnt fel, hogy most volt egy választás, ahol ronggyá verték a baloldalt? Neked ez a demokrácia? Ha pont fordított lett volna az eredmény, és felmossák a padlót a Fidesszel, akkor meg milyen bölcs a nép, mert nem kér Orbán diktatúrájából, mi?


Aki meg nem ment el, az nem ment el, az nem vett rész a "játékban". Miért nem ment, és miért ment el a fideszes?


Csaltak? Nem hallottam, hogy külföldi elemzők megkérdőjelezték volna a választások tisztaságát.


Mikor 2002 - ben - és akkor valóban csak kicsivel - lemaradt a Fidesz, azt mondták a nyertesek, nyugodjunk bele, ez a nép döntése. Most meg ez. És egyébként hozzáteszem - jobbikosként - inkább Viktor mint Gyurcsány meg a többi bohóc.

2014. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam én, hogy két hülye egymásra talált. Kár, hogy törölték. Ez a mai magyar politika pedig. Közben a nevető harmadik, ez esetben Orbán vígan talicskázza ki a közpénzt mindenki zsebéből.
2014. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!