Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerintetek is a...

Orbán Viktor szerintetek is a legjobb, legerőskezűbb vezetője a magyaroknak Hunyadi Mátyás óta?

Figyelt kérdés

Úgyértem a második legjobb magyar vezér! (Azt nem tudom mi volt a honfoglalás előtt)


Számtalanságig lehetne sorolni az erényeit...

Nem nyalt be az IMF-nek ahogy mások tették volna, ezzel nem adta el az országunkat az amerikai zsidóknak!

Erőskezűen bánik az EU-val, pontosan tudja, hogy az EU-nak jobbak szüksége van ránk mint fordítva, és hogy nem "packázhat" velünk, ehhez mérve bánik velük. Nem nyal nekik, kihasználja őket minnél jobban, a NATO-t is, és többszöri figyelmeztetésre sem reagál hisz tudja h nem tehetnek semmit.

...

stb.

stb.

stb.


Szerintetek is ő a "király" ?


2014. nov. 1. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy? Kíváncsi lennék rá!
2014. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
24
2014. nov. 1. 17:39
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Hatott az agymosás.
2014. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
5%

egy biztos, Orbán Viktor a 20. és 21. század legnagyobb magyar hazafija! ő merte először nyíltan egy beszédbe hazakergetni a szovjeteket! eltelt egy kis idő és már mentek is!

most az eu túl diktatúrája ellen harcol, túlsok rossz dolgot akar az eu ráerőltetni a népünkre.

Orbán Viktor szenvedélyesen szereti hazáját!

Mátyás és Horthy mellett Orbán Viktor az elmúlt 500 év Legnagyobb Magyarja!

2014. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

24 vagy, de olyan naiv mint egy tini :(. Nagy kamu az egész, amit mond.


Őszintén. Magyarország ki egy USA/Oroszország/Kína/Németország/Franciaország/Anglia mellett? Örülünk, ha nem tévesztik össze Budapest-et Bukarest-tel.

2014. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Az EU-nak nagyobb szüksége van ránk mint fordítva szöveg tetszett a legjobban. Szerintem ezzel már el is mehetnél valami stand-up comedy műsorba szerepelni. Én drukkolok neked.
2014. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is ő a legjobb hadvezér az egész Univerzumban.

Nem is volt olyan vezér és politikus mint Ő.

Szerintem simán lehetne neki emelni egy szobrot ahol meghajolnánk a NAGY VEZÉR előtt.

Közben mondanánk egy imát a rezsicsökkentésért és utána ellátogatnánk FElcsútra egy meccset megnézni.

Állítólag a nép körében is megfordul álruhában és pénzt osztogat a magyaroknak.

A NATO-t is helyretette az EU-t is,sőt mindenki mást.

Az EU-t is Ő pénzeli,mert mi megtehetjük.


"Szerintetek is ő a "király" ?"Simán,koronáztassuk már meg.


Ez persze mind KAMU XD

2014. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

"egy biztos, Orbán Viktor a 20. és 21. század legnagyobb magyar hazafija! ő merte először nyíltan egy beszédbe hazakergetni a szovjeteket! eltelt egy kis idő és már mentek is!"


Nem neked (mert neked fölösleges :-)), de mindenki más azért jobb ha tudja, hogy viki akkor keménykedett az oroszokkal először, amikor már rég összecsomagoltak, és elbúcsúztak :-)

2014. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"24 vagy, de olyan naiv mint egy tini"


Szerintem meg inkább annyira, mint egy 8 éves kisgyerek vagy mint egy 80 éves öregasszony.

2014. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

74 százalékos, ez nem igaz! akkor még a szovjetek keményen az országban állomásoztak...

Orbán Viktort ezért a beszédért meg is verte az államrendőrség!

2014. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!