Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek rózsa milán...

Mi a véleményetek rózsa milán tettéről, ami a mozdonyvezetőnek valószínűleg az egész életére kihatással lesz?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 7. 14:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
42%

Igazából a válaszaidból látszik, hogy felét sem fogod fel annak, amit mondasz. Nagyon buta vagy, sajnállak érte. De az is lehet, hogy még a tizenötöt se töltötted be, bár akkor sincs túl sok eszed, már abban a korban is sokan értelmesebbek nálad. Így aztán felesleges is bármit írni neked, mert a felét sem fogod fel. Kezdve azzal, hogy senki sem beszélt eutanáziáról. Olyan vagy, mintha hagymázos lennél és össze-vissza beszélnél magadtól, mindenki más válasza csak arra jó, hogy két SZÓT fogj fel az egészből és azon elindulva kreálgasd a szófosásodat.



Én egyébként egy felnőtt ember vagyok, aki túl van a súlyos depresszión is. További szép napot neked is, és csak annyit mondok, tanulj és okosodj kisember! Hát ha segít még valamit. Ha már nem vagy gyerek, akkor meg sajnállak, már menthetetlen vagy.

2014. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Brendonkát hagyjuk már, amelyik krédésbe beteszi a lábát ott ez van. Egymás után folyamatosan 2-3 választ ír többször is, közben önellentmondásba keveredik és a végén csak annyit írogat jó hosszan, hogy mindenki, aki nem ért vele egyet, az egy elnyomó gazdag, és/vagy fideszes.


Akinek a megfigyelő készsége és a memóriája kicsit sem átlag alatti, az általában különösebb erőfeszítés nélkül is megjegyezi a névvel írogató felhasználók általános szövegét, tevékenységét. Brendonka adószakért, politikaszakért, gyereknevelés-szakért stb. stb. közben meg van ahol kicsúszik a száján, hogy az osztálytársa nem bír a kötélre felmászni. Ezzel vitatkoznak sokszor komoly értelmes emberek olyan dolgokról, amiről fogalma sincs és nem is lehet. Egy kisiskolás, butuska kisfiúval.

2014. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
6%

Te kis név nélküli,örülök,hogy ez a legnagyobb hobbid,hogy megjegyzed a felhasználók különböző kérdéseit és válaszait.


Továbbiakban pedig nem kívánok veled személyeskedni.

2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
6%
Majd,ha úgy élted az életedet,mint ez a srác,akkor dumálj,te kis apuci kedvence.
2014. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el légy szíves mire jó az hogy egy tucat kérdés a veszekedésetekből áll. Ennek nem sok értelme van. Vagy folytassátok privátban, mert erre sokan nem kíváncsiak.
2014. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25, ez konkétan az első kérdés, hogy hozzászólok brendonkához. Egyszerűen már nem bírtam nézni. Minden kérdésnél ezt csinálja. Nem egy ember "veszekszik" vele, ő veszekszik az egész világgal, nézd meg a kérdések 90%-át, ahova beteszi a lábát tönkreteszi.
2014. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
11%

Én csak megvédtem egy ember emlékét.


Te meg hagyj engem békén,ha kérhetlek.

2014. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!