Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítja magáról folyamat...

Miért állítja magáról folyamatosan a FIDESZ, hogy őket a nép választotta meg?

Figyelt kérdés

A mostani választáson a szavazásra jogosultak 22 % voksolt a Fideszre,ha jól emlékszem körülbelül 38 % volt azoknak a száma,aki nem járult a szavazóurnákhoz. (az adatok nem pontosak)

Kérem szépen magyarázza már el vki,akkor melyik nép is szavazta meg ezt a kormányt?


2014. nov. 7. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjuk már ezeket a kérdéseket. Ha elegen szavaztak volna a jobbikra vagy az mszp.re vagy bárki másra, akkor a választási rendszer bekaphatná. Így volt? Nem így volt.

Nem vagyok fidesz szavazó, messziről sem, de nem hiszem el hogy képtelenség ezen a témán túllendülni. Legközelebb meg el kell menni szavazni. Igen is számít. Nálunk pl a polgármester 5 szavazattal nyert.

2014. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Most lesz majd pár helyen időközi választás, meg lehet mutatni, hogy bekaphatja a Fidesz. Ha én ott laknék, biztos, hogy elmennék.
2014. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

"Miért állítja magáról folyamatosan a FIDESZ, hogy őket a nép választotta meg?"


Mert az választotta meg vagy szerinted a földönkívüliek mentek el szavazni ?

2014. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A nép fogalma:

[link]

2014. nov. 7. 18:37
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, mondj nekem egy olyan demokratikus országot, ahol közel 100% ugyan arra a pártra szavazott. Ilyen nincs. Akkor most sehol nem a "nép" választ? Hol az egyik pártnak nagyobb a bázisa, hol a másiknak. Ez ennyi.
2014. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Oly mind1. az mszp is éppolyan korrupt volt épp úgy szétlopta és lefele építette az országot mint most a fidesz.


A tragédia az, hogy nincs egyetlen olyan párt sem amire érdemes lenne szavazni.

2014. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5: Ezért volt jó régen, hogy volt egy küszöb, amit ha nem lépett át a résztvevők száma, meg kellett ismételni a választásokat.


Szerinted ki törölte ezt is el? Na ki?

2014. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan már kérdező , fárasztó már mindíg hozzácsapni azokat is akik nem szavaztak. Ki tehet erről én vagy a fidesz. Miért nem adod hozzá a még meg nem született gyermekeket is akik v.színűleg 18 év múlva nem szavazna a fideszre. Vagy azokat a baloldali szavazókat akik már rég meghaltak. Így a végén ki hozhatod azt is hogy a lakosság 2.5%-a szavazott a fideszre.
2014. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan 7es! És Orbánnak vagy Gyurcsánynak kéne házról házra járni és pisztolyt tartani az emberek fejéhez, hogy "szavazzááá'"?

Ha nem szavaznak az ő dolguk. Csak aztán ne rinyáljanak. Ott volt a lehetőség.

2014. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egyébként, én azt is kérdőre vonom, hogy nem-e volt korrupció a szavazatok számlálásánál.


Mivel a munkahelyemen 34 kollégám van és abból 33 fidesz ellenes, 1 van aki fideszes, így nekem nem jön ki az arány. Ha fogadnom kéne tippmixen, sztem bunka volt, de tök mind1, attól még ez van

2014. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!