Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy igazságtalan lett volna ha a devizahiteleseknek 180 ft-tal váltanak?

Figyelt kérdés
Én ft-ban adósodtam el és az, hogy a devizahitelesek jobban járjanak, csak azért, mert ők devizában adósodtak el, az igazságtalan lenne. Miben mások ők, mint egy ft hiteles. Aki hitelt vesz fel, tudja, hogy kockázata van...ezt a devizahitelesek is tudták...és azt elvárni, hogyha ez a kockázat megtörténik, majd az állam és bank kifizeti helyettük,,,kicsit durva. Én is felvettem, vállaltam, fizetem...de nem várom el, hogy a saját hülyeségem miatt kifizessék helyettem...

#devizahitel #ft hitel
2014. nov. 14. 19:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Neked mikor és milyen kamat kondícióval sikerült forintkölcsönt felvenned?

Kamat támogatással, vagy anélkül?


Én azt tartom igazságtalannak, hogy lakáscélú beruházásokat néha államilag adóforintokból támogatják, máskor azonban megvonják a támogatásokat.

Az újraosztásnak ezt a módját ahhoz tudnám hasonlítani, mintha az embereket egyik pillanatban elzárnák a levegőtől, és a másik pillanatban próbálnák életben tartani őket mesterségesen, csöveken keresztül lélegeztetve.

2014. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Végh Richárd szerint "Bár a Tőzsdén maximálisan egyéves határidős kontraktusok érhetők el, ha a hitel teljes futamidejére, azaz 10 évre előre tudnánk kötni határidős ügyletet [...] elméleti számításaink eredménye, [...] a fedezett, árfolyamkockázattól, ha nem is tökéletesen de megtisztított svájci frank alapú hitel összességében többe kerül, mint a forint alapú hitel."


Ő 2014.12. hónapra valószínűsítette a 256,1 árfolyamot tíz évvel ezelőtt 2004. évben.


NINCS OLYAN OSTOBA EMBER AKI EZEK ISMERETÉBEN SVÁJCI FRANK ALAPON ADÓSODOTT VOLNA EL.

2014. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!