Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi a legnagyobb...

Kovácsrozi kérdése:

Szerintetek mi a legnagyobb baj az LMP-vel? Szerintem kicsit túl zöldek.

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

A zöldesség szerintem abszolút nem probléma.

Kivéve, ha olyan törvényeket hoznának, melyek nagyon negatívan érintenék az autóhasználókat.


Talán a kisebbségi kérdésnél akadnak vele gondok.

2014. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Az, hogy nem ismeri őket vidéken senki.


Mondjuk erről nem csak az lmp tehet.


Na meg a sok lejárató kampány, amit a fidesz csinál, nekik az lmp is libsi, pedig pont az ATV-n mondta Schiffer, hogy telibe kakálja az egész emlékmű hisztériát, meg a túlzott zsidóimádatot, aztán olgácska majdnem megőrült.

2014. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

#1 az autóhasználat korlátozása éppen hogy jó lenne


Amúgy nem sokat hallani róluk, fogalmam sincs hogy milyenek lennének ha megszavaznák őket de attól tartok hogy ők is csak a kampány ideje alatt foglalkoznának a szavazókkal, mint az összes többi párt.

2014. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem elsősorban az a bajom velük, hogy atomenergia-ellenesek.


Jelenleg nincs más olcsó alternatíva az ország számára.

2014. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Az, hogy langyosak.
2014. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

https://www.youtube.com/watch?v=GSFR8krP2do


Körülbelül annyi a mindenkori mondanivalójuk, mint ebben a videóban 1:02-nél.

2014. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
pont olyanokká váltak, ami ellen küzdtek előtte, ezért már a párton belül is konfliktusok vannak, a zöld mániájukon kívül szinte ugyan olyanok lettek már, mint az mszp..
2014. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok tekintetben tiszta párt, és egyébként el is hiszem róluk, hogy ha kormányra kerülnének akkor nem csapnának be... Engem az zavar, hogy társadalmilag túlságosan liberálisok, illetve a "zöldesség" sem jó egy bizonyos mérték után. Hogy kinél mi ez a mérték az természetesen szubjektív, de én pl. az autósforgalom korlátozásával nem értek egyet, és még az atomerőműveket is támogatom (amennyiben nem földrengéses helyre épül mint Fukusimában és szakértelemmel bánnak vele, nem úgy mitn Csernobilban).
2014. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túl pénzéhesek és zsidók. Az SZDSZ menekültjei, ha tudnának még többet lopnának mint Orbi vagy Gyurcsi anno
2014. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Az LMP egy liberális zöld párt.

Ezzel a politikával csak a társadalom egy kis részét tudják megszólítani, így az LMP egy rétegpárt.

2014. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!