Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire rossz ötlet FankaDeli...

Mennyire rossz ötlet FankaDeli-s pólót hordani?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem vágná milyen póló:

https://www.youtube.com/watch?v=0tsY2PxRBGc


Szóval, (NAGYJÁBÓL) vágom, hogy ki Fanka, vágom a zenéit, vágom a Magyar Földre Tábort is.


Nem vagyok hungarista vagy ilyesmi, de a póló tetszik, illetve "FankaFan" vagyok bizonyos mértékig.


Mennyire ítélnének k___ög nácinak az emberek, ha ilyen póló lenne rajtam?


2014. dec. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ebben a pólóban mi olyan fankadelis?

Van ott egy kulcslyuk, meg egy kéz, ami egy indával szívet formál a kulcslyuk körül, meg van rajta egy dőlt kettőskereszt, ami be van nőve folyondárral vagy mi a tökömmel.


Szerintem jól néz ki és senki nem fog agyonverni.

2014. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Talán még Szlovákiában sem vernének agyon, mert ugye náluk is megtalálható a kettőskereszt szimbólum.
2014. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2014. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2014. dec. 8. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan, mivel ismerem Fanka munkássáágát, és valamennyire őt magát is, természetesen, ha rajtad ilyen pólót látnék, csak pozitív dolgok jutnának eszembe. Fankát, meg ami hozzá kapcsolódik, abszolút komolytalan nácizni. Zsidók és cigányok közt (is) nőtt fel. Ez a cigány műsorvezető is jóbarátja pl. https://www.youtube.com/watch?v=-0_2MLsY-es&list=PL046B3B638..
2016. márc. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon! De igazából nincs jelentősége, mert csak párszáz ember tudja, mik ezek a szimbólumok.
2022. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!