Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik és jobbikosok mit...

A jobbik és jobbikosok mit fognak szólni, ha a választások után kiderül, hogy maximum 15%-ot érnek el?

Figyelt kérdés
Csalást fognak hangoztatni, vagy rájönnek, hogy saját magukat ámították azzal, hogy annyira sok százalékot vártak a kedvenc pártjuktól?
2010. jan. 31. 14:00
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:12

és még te pampogsz, hogy csalásra fognak hivatkozni.

2010. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, nem értem ezt mire mondod.
2010. jan. 31. 14:19
 13/42 anonim ***** válasza:
84%

"És esetleg mennyit ferdítettek az adatokkal?"

Már egy (Jobbikos) online kampánynyitót ha többen néznek, adatferdítést kiabálsz. Rosszabb vagy még azoknál is, akiket szidni próbálsz.

2010. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem amit 10%-felett kapnak az ajándék,hiszen az össz népességen belül 6%-ra mérik őket ami kb.500 ezer szavazót jelent,ha mind elmegy szavazni akkor 60%-os választási részvételnék ez kb.10%-ot fog jelenteni.15% az már mennyország lenne.
2010. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Egy ilyen adatot könnyebb meghamisítani, mint egy választást. Nem modntam, hogy ez történt, hanem azt, hogy ez is megtörténhetett. Utánna viszont írtam mást is erről a számadatról (választópolgár, ellenzők).
2010. jan. 31. 14:24
 16/42 anonim ***** válasza:
79%

"Egy ilyen adatot könnyebb meghamisítani, mint egy választást."

Ferencváros, kopogtató cédulák, Jobbikos kezdett el nyomozgatni ez ügyben. Valami rémlik??



"Nem modntam, hogy ez történt, hanem azt, hogy ez is megtörténhetett."

Magyarul meggyanúsítottad minden alap nélkül. Tipikus antijobbikos színvonal, gratulálok!


"Utánna viszont írtam mást is erről a számadatról (választópolgár, ellenzők)."

Nem értem még mindig, hogy mi a bajod azzal, hogy 20-30ezren nézték. Szerintem teljesen hihető adat. Jobbikra szavazók inkább neteznek mintsem Mónikát meg Pákót néznének.

2010. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Őszitén szólva, a jobbikosoktól hallok folyamatosan vádaskodást, a kuruc.infon meg még cifrábbakat is. Tehát amíg nem tiszta az egyik oldal addig ne vádolja a másik oldalt azzal, amit ő is megtesz. 30.000 viszont nem több mint 15%.
2010. jan. 31. 14:38
 18/42 anonim ***** válasza:
38%

"Őszitén szólva, a jobbikosoktól hallok folyamatosan vádaskodást, a kuruc.infon meg még cifrábbakat is."

Kuruc.info=/=Jobbik, Jobbik=/=kuruc.info. Tiszta?


"Tehát amíg nem tiszta az egyik oldal addig ne vádolja a másik oldalt azzal, amit ő is megtesz."

Magyarán akkor te ne vádold a jobbikosokat azzal, hogy csalást gyanítanak majd, amíg te is meggyanúsítod őket csalással a kampánynyitójuk nézőinek számát illetően?


"30.000 viszont nem több mint 15%."

Minek a 15%-ánál nem több? Ki mondta, hogy több mint 15%?

2010. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Előző, te nem érted amit mondok. Jobbikosokat is mondtam, akik többet várnak, mint 30%, nem csak kuruc.infot.

Én nem állok egyik párt mellett sem, ergo nem mondhatod, hogy én olyasmivel vádollak, amit én tettem, esetleg a szimpatizált pártom.

Egyik előző kommentelő írta, hogy több, mint 15% lesz, mert 20-30ezren nézték a kampánynyitót.

most már érted, esetleg szavanként magyarázam meg azt amit leírok, és rajtad kívül mindenki ért?

2010. jan. 31. 14:50
 20/42 anonim ***** válasza:
79%

Akkor mit vitatkoztok ökörségről? Majd kiderül mennyit kapnak, és akkor majd meglátjuk mi lesz. Addig meg ne ajvékoljatok, hanem hasznos dolgokkal töltsétek az időt.

Mellesleg itt délelőtt volt a Jobbik lakossági fóruma, Morvai Krisztina is itt volt, nekem nagyon szimpatikusak voltak, látszott sok emberen, h a cigányozást várják meg a zsidózást és semmi ilyen nem volt.

Az eddigi parlamenti pártokat már láttuk mit csinálnak, akinek az tetszett az szavazzon rájuk, úgyis mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia, én a Jobbikra fogok szavazni mert mindenképpen megérdemlik az esélyt, kíváncsi vagyok mire lesznek képesek.

2010. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!