Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik és jobbikosok mit...

A jobbik és jobbikosok mit fognak szólni, ha a választások után kiderül, hogy maximum 15%-ot érnek el?

Figyelt kérdés
Csalást fognak hangoztatni, vagy rájönnek, hogy saját magukat ámították azzal, hogy annyira sok százalékot vártak a kedvenc pártjuktól?
2010. jan. 31. 14:00
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
64%
Annak a 14 évesnek több esze van, mint annak aki, azt írta, hogy "majd meg jön az eszed" ! Lemerem fogadni, hogy a kérdező egy komcsi !Sajnálom 14 éves, hogy még nem szavazhatsz, tudni illik én meg 19 vagyok, de senki nem tudna lebeszélni, hogy ne a jobbikra szavazzak !
2010. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
73%

"Előző, te nem érted amit mondok. Jobbikosokat is mondtam, akik többet várnak, mint 30%, nem csak kuruc.infot."

Értem én, csak nem értek egyet.



"Én nem állok egyik párt mellett sem, ergo nem mondhatod, hogy én olyasmivel vádollak, amit én tettem, esetleg a szimpatizált pártom."

Tehát ha te nem állsz egyik párt mellett sem, akkor nem mondhatom, hogy te olyannal vádolod a jobbikosokat, amit te is tettél meg(csalással, számferdítéssel való vádolás). Ez tök logikus, mi?:D

2010. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Mivel én soha az életben nem csaltam (még csak nem is puskáztam), ezért megvádolhatom azt, aki nyilvánvalóan csalhat bizonyos dolgokkal. Ugyanúgy csal minden párt, a jobbik is. Tudod, az vesse rá az első követ...

Hogy komcsi volnék? Nyilván nagyon okos ember lehetsz, hogy csak azért, mert nem értek veled rögtön komcsi vagyok. Persze az nem számít, hogy előtte írtam, hogy egyik párttal se szimpatizálok, főleg nem a Jobbikkal és az MKP-val.

Megkérnék minden kommentelőt, hogy gondolja át mielőtt ír valamit, és ne kommunistázza le azt, aki nem ért vele egyet és ne nácizza le a jobbikosokat. Köszönöm.

2010. jan. 31. 15:54
 24/42 anonim ***** válasza:
83%

"Mivel én soha az életben nem csaltam (még csak nem is puskáztam), ezért megvádolhatom azt, aki nyilvánvalóan csalhat bizonyos dolgokkal. Ugyanúgy csal minden párt, a jobbik is. Tudod, az vesse rá az első követ... "


Alaptalanul vádaskodsz még mindig.

2010. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy alaptalan, de az is lehet, hogy nem. Mitől vagy ennyire biztos a jobbik tisztaságában? Hisz ők is csak egy párt.
2010. jan. 31. 16:10
 26/42 anonim ***** válasza:
83%

Állítod hogy elcsalták az online nézők számát.

Legyen elcsalták. Igaz, hogy a közvetítés túlterhelés miatt még össze is omlott kb 5 percre, de legyen, elcsalták.

Egy kérdés, ebben mi haszna van a Jobbiknak?

2010. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
80%

"14 évesen inkább ne akarj szavazni, mert semmit nem tudsz a világról.

"


Bagoly mondja..

2010. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Nem állítom, hogy elcsalták, csak ez is megeshet. A kettő nem ugyanaz.

Az ilyenfajta önámításnak nagyon nagy haszna van a jobbik számára. Ugyanis megpróbálják elhitetni az emberekkel, hogy ez igenis egy nagy párt, nem pedig kicsi. Nagy pártra meg szívesebben szavaz az ember, mint egy kicsire.

2010. jan. 31. 16:54
 29/42 Zenon ***** válasza:
51%

Hány éves vagy kedves kérdező?

Szerintem ne írj ki több ilyen együgyű,provokatív kérdést ,mert csak a saját éretlenséged tükröződik benne,meg az,hogy vádaskodsz a Jobbikra,megjegyzem ész nélkül.Köszi.

2010. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Utolsónak, jah igazad van, már Én is gondoltam rá, hogy ez a kérdés egy provokáció lehet !
2010. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!