Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik és jobbikosok mit...

A jobbik és jobbikosok mit fognak szólni, ha a választások után kiderül, hogy maximum 15%-ot érnek el?

Figyelt kérdés
Csalást fognak hangoztatni, vagy rájönnek, hogy saját magukat ámították azzal, hogy annyira sok százalékot vártak a kedvenc pártjuktól?
2010. jan. 31. 14:00
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Nem szántam a kérdést provokatívnak, és nem is ész nélkül kérdezek.

2010. jan. 31. 16:58
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

A Kuruc.infóra ne adjál kérdező ! Ott is vannak ám csúsztatások/ferdítések, meg miegymás ! Hiszen ha hiszitek, ha nem Vona Gábor is gyakran panaszkodik Emőkére (Novák Elődre, kuruc szerkesztőjére), hogy amit a kuruc leközöl, azt mind átfogalmazzák, hiába hogy Novák a jobbik alelnöke !

Kurucot jobb, ha mellőzzük, már Én sem fogom olvasni, nekem nagyon szélsőségesek, meg rasszisták ! Bocs az offért :) !

2010. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
82%
Te biztos jól ellennél a cigányokkal? Vagy abba reménykednél ha egy helyen élsz velük,bárcsak valaki mellém állna és kiteregetné a cigok mocskosságait! Vagy maradjunk kussba mert a cigánytól félni kell? Ez belénk van ívodva,nem kell félni tőlük.És igen keményen fel kell lépni ellenük! Nem kissebbség Cigány a nevük.Tehát cigányt ne becézzük,tanuljanak meg köztünk élni vagy .....(utolsonak)
2010. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

17:17

Köszönöm a kommented. Nem is mondtam, hogy hallgatni kell a kurucra. Én azt mondtam, hogy többek között ők is elszállt számadatokat mondanak, mint néhány jobbikos. Ismétlem néhány.

17:26

Hogy jönnek ide a cigányok? Szó sem volt róluk.

2010. jan. 31. 17:30
 35/42 anonim ***** válasza:
94%

Ha az emberek 15%-a bíz meg minket azzal, hogy tegyünk az ország jobb sorsáért, akkor azzal a 15%-kal fogunk megtenni mindent, ami módunkban fog állni, de nem a 15%-ért, hanem minden Magyarért, egész Hazánkért.

Mindenesetre nem tehetjük meg a választóinkkal, hogy ne kormányzásra készüljünk, nem lehetünk vesztesek.

A magyar emberektől függ, mennyit lesz módunkban megtenni értük. Nem belőlük akarunk élni, hanem értük dolgozni.

Én nem vagyok elnökségi tag, de a Párt tagja vagyok és ezért dolgozunk nap mint nap.

2010. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
52%
Önámítás címszó alatt megkérdezném, hogy az MSZP miért a Fidesszel vetélkedik?
2010. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
hogy másik párt mit tesz, az teljes mértékben lényegtelen a kérdés szempontjából.
2010. jan. 31. 17:46
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Én sok emberrel beszélgettem mostanában a választásokról,90%-uk mondta azt,hogy a Jobbikra fog szavazni,külön ezért elmegy,ha nem lenne ez a párt,nem mennének.

Ez talán mutat valamit,ha csak jelzésképpen is,nyilván nem lehet kiterjeszteni az országra,de ez is valami.

2010. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nem állítom, hogy elcsalták, csak ez is megeshet. A kettő nem ugyanaz.

Az ilyenfajta önámításnak nagyon nagy haszna van a jobbik számára. Ugyanis megpróbálják elhitetni az emberekkel, hogy ez igenis egy nagy párt, nem pedig kicsi. Nagy pártra meg szívesebben szavaz az ember, mint egy kicsire."


20-30ezer néző önámítás? Mit vettél be? Inkább a média próbálja (meg te is) törpepártnak beállítani. Vagy az a téma, hogy miért nem lesz meg a 15%(kész tényként közlik), vagy épp nem is téma, elfelejtik, mintha nem is létezne. Nem állítod, hogy elcsalták? Csak megkérdezed, hogy mennyit ferdítettek rajta. Ez már bőven túlmutat azon, hogy esetleg az is megeshet, hogy kozmetikázták az eredményt.

2010. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
20-30.000 még mindig bőven 15% alatt van.
2010. jan. 31. 20:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!