Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondjátok miért nincsenek...

Babuci222 kérdése:

Mondjátok miért nincsenek egyesek megelégedve Orbánnal?

Figyelt kérdés

Én, egy helyes, kis lépésekkel, de a nemzet sorsán állandóan javító szándékkal kormányzó politikust látok benne. Kétszer megnyerte a választást abszolút többséget szerzett a képviselő házban. Tehát a többség megvolt elégedve vele, a kisebbség Gyurcsány vezetésével kidülledt szemekkel, nyálat köpködve acsarkodik a Fidesz és Orbán ellen. Talán ők jobb fiuk voltak, amikor hatalmon voltak.

A magyarok úgy látszik hamar felejtenek és ez okozza a tragédiájukat. Elfelejtettétek 2006 szeptember 23-at. A lovas attakot, a vízágyukat,a könnygázgránátokat, a gumi lövedékeket a viperákat. Gyurcsány öszödi "gyónását" vagy hiányzik, hogy Orbán még nem kúrt meg senkit. Most az amerikaiakkal, amerikai judáspénzzel seftel, árulja az országot, hogy teljesen amerikai gyarmattá változtassa azt. Ne felejtsétek az amerikaiknak köszönhetjük Trianont, Jaltát, és Sztálin ostorát, amely annyi tragédiát okozott. Ne higyjetek Gyurcsánynak ennek a ravasz, rühes rókának, Magyarország sírásójának az amerikaiaknak pedig mondjátok :go home!


2014. dec. 20. 18:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki Gyúrcsány, aki nem szereti a Fideszt.
2014. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul tudod. A többség nem volt megelégedve Orbánnal, csak nem ment el szavazni. Ezért lett másodjára is megválasztva, nem azért, mert az ország 2/3-a őt akarta.
2014. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Többek között az ilyenek miatt is kell elmenekülni ebből az országból, mint amilyen a kérdező.
2014. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Egyetlen dologban nem hazudsz (de ez sem szándékos):

Valóban az amerikaiaknak köszönhetjük trianont. Ha ők nincsenek, most Magyaország kb. Pest megyéből állna.


Mást meg úgyis hiába mondok már, neked már késő. Ez pszihiátriai eset.

2014. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

"Rosszul tudod. A többség nem volt megelégedve Orbánnal, csak nem ment el szavazni. Ezért lett másodjára is megválasztva, nem azért, mert az ország 2/3-a őt akarta."


Végülis ezt az összes eddigi választásra rá lehetne mondani.

2014. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Gyurcsány amerikának csinálna belőlünk rabszolgát, Orbán meg orosz málenkij robotra vinne minket.

Szerintem a legtöbb ember egyikből sem kér...

2014. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ez a mai napi termés:


[link]


Nem is tudom, hogy miért is kéne bárkinek is elégedetlenkednie. Miközben ők milliárdokban dőzsölnek adófizetői pénzből, addig nekem egy egyszerű kiadás is problémát okoz. Ha megkapnám Ráhel cica éves tandíjának akár csak a felét, már megváltozna az életem.


2006-tal meg ne gyere. Én ott voltam és a mostani tüntetők pont azokat akarták megverni, akik akkor az egészet indították és kiálltak az ország mellett.

2014. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
Ne higgyetek senkinek, aki a higgyeteket higyjeteknek írja, ó te nagy magyar!
2014. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én szívesebben lennék "amerika" (usa) gyarmat, mint Oroszország.


Azt nem is értem, Sztálin ostorát miért pont a zamerikaiaknak köszönhetjük, miért nem a keleti nyitás favoritjának?

2014. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Érdekes, az amerikaiak életkörülménye faxa, vajon miért?

Tévedésekben élsz kérdező. Orbán pont Putyinnal köt egyességeket, Amerikából már ki is lettek tiltva.

Nem Amerikának köszönhetjük Trianont... hanem a Franciáknak.

Na de az USAnak van gazdasága, Magyarországon pedig csak pár tonna alma terem évente.

Már megbocsáss kérdező, de teljesen irreális, hogy ennyien a Fideszre szavazzanak, még akkor is ha alig szavaztak.


Ezt az országot direkt tönkreteszi a vezetőség. Volt egy történelmünk, egy nemzet vagyunk, viszont mindenki rákényszerül, hogy elhagyja az országot egy jobb élet érdekében.

2014. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!